Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Już widzę Japonie i kobiete budujaca drogi :)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Krypo ma po prostu szczęście do kobiet... To chyba ktoś się pomylił zrzucając go na ziemię jako mena ;p
superkuba
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2008-05-21, 22:43
Lokalizacja: Poznań

Post autor: superkuba »

Ja byłem Hiszpanką około roku 1350. Byłem artystką, czarodziejem ( magician ) albo narratorem xD Może byłem laską która podczas obrzedów wprowadzała klimacik :D Byłem zimnokrwista ( wtedy byłem nią :D ) oraz opanowana. Miałem talent psycholigiczny który potrafiłam wykorzystywać.

Ale zwała z tej strony xD

P.S. Tak w ogóle to witam wszystkich :D
VaDeR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-07-03, 16:19

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: VaDeR »

To tłumaczenie mojego wyniku:
Tłumaczenie:

Wasze przeszłe życie (długotrwałość) *diagnosis*: JA nie poznaje jak wy czujecie o tym, ale wy byliście płci żeńskiej w wasz ostatnio (ostatni) *earthly* *incarnation.You* były urodzone gdzieś w terytorium współczesnej Jugosławii wokół roku 1250. Wasz zawód był co (żeby; który) *chemist*, *alchemist* albo trujący producent. Wasza krótka psychologiczna sylwetka w waszym przeszłym życiu (długotrwałość): Wy byliście *sane*, praktyczna osoba, *materialist* z żadnej duchowej świadomości (poczucie). Wasz prosty *wisdom* pomagał słabszemu i biednemu. lekcja co (żeby; który) wasz ostatnio (ostatni) przeszłe życie (długotrwałość) przyniósł (przyniesiony; doprowadził) do waszego obecnego wcielenia: Wasza lekcja jest zwyciężać (zdobywać) *jealousy* i gniew w sobie (samodzielnie) i potem w tamtych kto (który) będzie dobierają was jak (ponieważ) ich przewodnik (wskaźnik). Wy mieliście rozumieć co te słabości są spowodowane przez obawę i samożałować (żal). Robi wy pamiętacie (przypominać sobie) teraz?
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: Koxman »

Eee tam wszystkie daty mają ten identyczny teks tylko kilka rzeczy się zmienia.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: Ignorant »

Mógł by mi to ktoś przetłumaczyć? Z góry dziękuję i jestem wdzięczny ^^

Your past life diagnosis:
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Ontario around the year 1750. Your profession was that of a dramatist, director, musician or bard.
Your brief psychological profile in your past life:
You always liked to travel and to investigate. You could have been a detective or a spy.
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
You should develop your talent for love, happiness and enthusiasm and you should distribute these feelings to all people.
Do you remember now?
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: Veritas »

Igy, możesz się cieszyć. Bo byłeś mężczyzną w poprzednim życiu. Urodziłeś się gdzieś na terytorium współczesnego Ontario około 1750 roku. Twój zawód to najprawdopodobniej dyrektor, muzyk lub trubadur.

Twoja krótka psychologiczna sylwetka w przeszłym życiu:
Zawsze lubiłeś podróżować i prowadzić dochodzenie (dochodzić prawdy) :wink:
Mógłbyś równie dobrze być detektywem lub szpiegiem.

Lekcja(podsumowanie) z przeszłego życia które doprowadziło do twojego obecnego wcielenia:
Powinieneś rozwijać twój talent do miłości(kochania innych), radości i entuzjazmu. I powinieneś również rozprowadzać te uczucia na wszystkich ludzi.

Jeżeli się gdzieś pomyliłem, to przepraszam :)
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: Ignorant »

Veritas dzięki za tłumaczenie :D ;] ^^
Awatar użytkownika
6dziewiec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-02-05, 05:10

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: 6dziewiec »

produkująca trucizny kobieta z rejonów Arktycznych ?
trochę mało wiarygodne :P
Awatar użytkownika
Heimdallur
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 57
Rejestracja: 2010-10-26, 20:11

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: Heimdallur »

Bullshit.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: Darnok »

Koniec jednolinijkowców.
intel1993

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: intel1993 »

Przeszłości diagnoza życia: nie wiem jak się czujesz, o tym, ale to kobiety w ostatnim wcielenie.Ty ziemskiego urodziły się gdzieś w terytorium współczesnej Arctic około roku 750. Twój zawód był fakt, że z artystą, muzykiem, poetą czy świątyni-tancerz. Twój krótki psychologiczny profil w swoim poprzednim życiu:
Byłeś przy zdrowych zmysłach, praktyczną osobą, materialistą bez duchowej świadomości. Twoje proste mądrości pomógł słabszych i biednych. Lekcja, że ostatnie przeszłe życie przyniósł do swojego obecnego wcielenia:
Należy rozwijać swój talent do miłości, szczęścia i entuzjazmu i należy rozpowszechniać te uczucia dla wszystkich ludzi. Czy pamiętasz teraz?

Kompletnie do mnie nie pasuje przetłumaczyłem to w traslatorze i byłem kobietą ponoć hehe
muzyka obecnie do mnie nie pasuje:)
Hitana
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2011-06-20, 08:28

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: Hitana »

intel1993 mam podobnie

Przeszłości diagnoza życia: nie wiem jak się czujesz, o tym, ale to kobiety w ostatnim incarnation. Ty ziemskiego urodziły się gdzieś w terytorium współczesnej Jugosławii około roku 750. Twój zawód był fakt, że z artystą, muzykiem, poetą czy świątyni-tancerz. Twój krótki psychologiczny profil w swoim poprzednim życiu:
Byłeś przy zdrowych zmysłach, praktyczną osobą, materialistą bez duchowej świadomości. Twoje proste mądrości pomógł słabszych i biednych. Lekcja, że ​​ostatnie przeszłe życie przyniósł do swojego obecnego wcielenia:
Twoja lekcja jest zdobycie zazdrość i gniew w siebie i w tych, którzy wybiorą się jako przewodnik. Musisz zrozumieć, że te słabości są spowodowane przez strach i siebie żalu. Czy pamiętasz teraz?
Artur1996

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: Artur1996 »

Potrzebuję pilnie książki na temat reinkarnacji,ostatnio zacząłem czytać trochę w internecie ale większość jest po angielsku a wiadomo że więcej zrozumie w swoim ojczystym języku.Więc bardzo bym prosił o wskazania odpowiedniej lektury. :grin:
Awatar użytkownika
CiastkoDlaKota
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2011-06-30, 01:07

Re: Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: CiastkoDlaKota »

Powinnam służyć ciemnym mocom albowiem miałam zdolności magiczne, umiałam czytać stare księgi. A tak serio byłam rybakiem xD.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”