Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
DeaD-AnGel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2007-02-27, 20:30
Lokalizacja: Z mHroku

Post autor: DeaD-AnGel »

Mwah... Ja byłam urodzona gdzieś w terytorium współczesnej Północnej Kanady wokół roku 1400. Moj zawód to: marynarz, handlarz, człowiek interesu albo broker. Byłam tajemnicza i rozumiałam każdą książkę. Mogłam być służącą ciemnych sił zbrojnych. Ciekawe xP
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Proszę ciebie bardzo, Keri:

Nie wiem jak ci się to spodoba, ale w swoim poprzedniu wcieleniu byłaś kobietą. Urodziłaś się gdzies na terenie obecnej północnej Anglii około roku 1700. Zajmowałaś się pasterstwem, końmi albo leśnictwem.
Oto twój krótki profil psycholoiczny w poprzednim życiu:
Osoba z wielką energią, potrafiąca planować, przewidywać i nadzorować.
Twoje przesłanie z poprzedniego do obecnego wcielenia brzmi:
Jesteś zobowiazana rozwiązać problem zanieczyszczenia środowiska, utylizacji surowców wtórnych i elimancja radioaktywności. Wtym celu powinnaś wykorzystać wszelkie dostępne środki, także oddziaływanie psychologiczne.
Czy teraz pamiętasz ?
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Burma around the year 1525. Your profession was that of a seaman, dealer, businessman or broker.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in your past life:
As a natural talent in psychology, you knew how to use your opportunities. Cold-blooded and calm in any situation.
--------------------------------------------------------------------------------
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your task is to learn determination and persistency. Youd should not allow to let misfortunes take influence on your strong will.
--------------------------------------------------------------------------------
Do you remember now?

Nie wiem, jak się z tym czujesz, ale byłaś facetem w poprzednim wcieleniu. Urodziłaś się gdzieś na terytorium obecnej Burmy około roku 1525. Twój zawód to marynarz, dostarczyciel, biznsman albo handlarz.
Twój krótki psychologiczny profil w twoim przeszłym życiu:
Jako naturalny talent w psychologii, wiedziałeś jak użyć twoich okazji. Bezlitosny i opanowany w jakiejś sytuacji.
Nauka, który, którą twoje ostatnie przeszłe życie przyniosło twojemu obecnemu wcieleniu:
Twoje zadanie ma nauczyć się determinacji i wytrwałości. Nie powinieneś dopuścić, by pozwolić nieszczęściom wpływać na twoją silną wolę.
Czy teraz pamiętasz?
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Your past life diagnosis: I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern East Australia around the year 800. Your profession was that of a map maker, astrologer, astronomer. Your brief psychological profile in your past life:
Timid, constrained, quiet person. You had creative talents, which waited until this life to be liberated. Sometimes your environment considered you strange. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
It always seemed to you that your perceptions of the world are somewhat different. Your lesson is to trust your intuition as your best guide in your present life. Do you remember now?
Reaperd
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2006-12-07, 13:46
Lokalizacja: Nicość

Post autor: Reaperd »

Hehe ciekawa sprawa :D w poprzednim wcieleniu bylem kobieta, zylem gdzies kolo roku 800 w Rumuni, a z powolania bylem filozofem i myslicielem :D
Mateusz123

Post autor: Mateusz123 »

hej a moglby ktos ten tekst za mnie przetlumaczyc, z anglika nie jestem dobry...:D

Your past life diagnosis:
--------------------------------------------------------------------------------
I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Central India around the year 875. Your profession was that of a philosopher and thinker.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in your past life:
Timid, constrained, quiet person. You had creative talents, which waited until this life to be liberated. Sometimes your environment considered you strange.
--------------------------------------------------------------------------------
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your main task is to make the world more beautiful. Physical and spiritual deserts are just waiting for your touch. Keep smiling!
--------------------------------------------------------------------------------
Do you remember now?
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

byłeś kobietą, urodziłeś się gdzies na terytorium wspolczesnych srodkowych indii okolo roku 875, byles filozofem i myslicielem
niesmialy, skrepowana i cicha osoba
tworczy talent, ktory czekal az do tego zycia by byc uwolniony
czasem twoje srodowisko uwaza cie za silnego
twoim zadaniem jest czynic swiat piekniejszym, fizyczne i duchowe pustynie tylko czkaja na twoj dotyk
usmiechaj się
pamietasz?
Sarker
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2007-02-10, 16:54
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Sarker »

A moje ? Ja mniej więcej rozumiem o czym tu jest, ale jednak wole mieć pewność... xD

Your past life diagnosis:
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Ireland around the year 1475. Your profession was that of a artist, magician or fortune teller.
Your brief psychological profile in your past life:
Bohemian personality, mysterious, highly gifted, capable to understand ancient books. With a magician's abilities, you could have been a servant of dark forces. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your task is to learn, to love and to trust the universe. You are bound to think, study, reflect, and to develop inner wisdom. Do you remember now?

;P
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

byłes facetem, urodzonym na terytorium wspolczesnej irlandii okolo roku 1475, byłeś artystą, magikiem albo dzieckiem szczescia (?)cygańska osobowość, tajemniczy, utalentowany, zdolny do rozmumiania starozytnych ksiag, ze zdolnosciami magicznymi moglbys sluzyc ciemnym mocom
twoj zadanie - uczyc, kochac i ufac wszechswiatowi, myslec, uczyc się, zastanawiac i rozwinac wewnetrzna madrosc
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

ja byłam kobietą, urodziłam się w 1450 roku gdzieś w rejonach arktyki, byłam chemikiem, alchemikiem i wszystko co związane z chemią (trucizny)
byłam praktyczną osobą, natomiast materialistką bez sfery duchowej
moja lekcja polega na zmianie nastawienia do życiai dzielenia się tym z ludźmi

zastanawiam się czy to aby nie prawda :D
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

No to chyba wszyscy mieszkaliśmy na węgrzech i byliśmy filozofami :lol:

[ Dodano: 2008-01-31, 03:50 ]
Nie zdarza się podobno, aby ktoś z jednej płci nagle trafił w inną i tak też zszedł na ziemię.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Your past life diagnosis: I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Tibet around the year 950. Your profession was that of a banker, usurer, moneylender or judge. Your brief psychological profile in your past life:
Bohemian personality, mysterious, highly gifted, capable to understand ancient books. With a magician's abilities, you could have been a servant of dark forces. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
The timid, lonely and self-confident people are everywhere, and your task is to overcome these tendencies in yourself and then to help other people. Do you remember now?

Mag, mroczna ścieszka :D potrzebuje ktoś "miszcza" w sztuce magii? :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”