Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Kim byles w poprzednim zyciu (niestety po angielsku)

Post autor: Titania (usunela konto) »

Znalazlam cielawy link, po wpisaniu swojej daty urodzin wyskakuje ciekawa ekspertyza, u mnie nawet się zgadza, niestety po angielsku.

http://www.thebigview.com/pastlife/
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

ekchem, cos takiego owszem, mozna ustalic. Ale nie na podstawie losowego skryptu a jakiegos regresingu/kontaktu z nadswiadomoscia whatever
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

a zrobiles juz sobie? Ja podobno mieszkalam na Wegrzech....i bylam filozofem;))
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

nie zrobilem sobie. Mam awersje do losowych skryptow ktore nie tak trudno napisac. Wole pewniejsze (o ile jakikolwiek srodek jest tutaj pewny) srodki
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

to nie jest losowe, tylko jeden opis dla jednej daty urodzenia...czyli bardziej dokladniejsze od horoskopu :P
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

to nie jest losowe, tylko jeden opis dla jednej daty urodzenia...czyli bardziej dokladniejsze od horoskopu Razz
czyli zapewne 3 losowe skrypty laczace tekst: jeden z dnia drugi z miesiaca trzeci z roku. Oblicza to zapewne albo numerologicznie albo o ile się postarali to jest na kazdy dzien inny
Nephesh

Post autor: Nephesh »

;) no w moim przypadku w 99% się nie zgadzało hehs
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Nie ma w tym ani trochę prawdy.
Skrypt ma wpisane na sztywno miejsca urodzeń, cechy charakteru, itd. Na podstawie daty urodzenia oblicza sumę kontrolną i wybiera odpowiadające jej teksty. Po prostu niewinna zabawka.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Wiarygodności nie dodaje mu fakt braku możliwości wyboru płci na przykład ;) Z tego, co wiem, to jeśli teraz np ja jestem facetem, to w poprzednim wcieleniu byłem kobietą, podobnie Titania - jest kobietą, była facetem.

(znaczy tak mi się wydaje :roll: )
Nephesh

Post autor: Nephesh »

To raczej znaczenia nie ma ;) zresztą największe znaczenie i tak ma to co tu i teraz, bo na to wpływ mamy jeszcze ;)
shaolin0

Post autor: shaolin0 »

pamiętam, że takie coś isntnieje jeszcze po polsku ;)
u mnie pisze, że urodziłem się w 1750 (jakieś pełne te daty) w Tajlandii i byłem sailor or shoemaker. (i właśnie nie wiem co to jest :P)
ale nagłupsze jest to, że można sprawdzić człowieka, który urodził się w 2999 r. i jest w Bułgarii... bez sens !!!

zauwazyłem też, że ludzie z 31-01-2006 są takimi samymi co urodzili się 30-01-2006 ...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Byłeś żeglarzem lub szewcem.
Lilith

Post autor: Lilith »

Ja byłam mężczyzną, Chińczykiem !! rewolucjonistą i badaczem lub właścicielem zakładu pogrzebowego :D
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

swoja droga to zainteresowalo mnie czy moze ktos z Was wie cos o swoich poprzednich wcieleniach z bardziej normalnych zrodel? Na przyklad regresing/kontakt z opiekunem/whatever?
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Swoją drogą na pewno wszyscy mają ochotę opisywać swoje poprzednie wcielenia do wglądu publicznego ;)
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

mi chodzi nie o opisanie a jedynie o to czy ktos mial :P
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Z bardziej normalnych źródeł, z których korzystałem to kontakt ze swoją Jaźnią, opiekunem etc. niech każdy nazywa jak chce, plus w miarę stosowania pewnych praktyk samoistnie powracały niektóre.
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

O regressingu/ rebirthingu i doswiadczeniach w tej dziedzinie Dorregaray mozna otworzyc nowy topik.
To ciekawsze od OOBE..... :P
Adiakanus

Post autor: Adiakanus »

To wiadomo iż sama rozrywka, tak jak zegar śmierci

A ma ktoś namiary na sprawdzonego hipnotyzera bo musze coś sprawdzić, a nie chce by mi kitował albo wymazywał za pamięci coś....
Kacha666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2006-12-18, 00:35
Lokalizacja: Z okolic Lublina

Post autor: Kacha666 »

Witam, zrobilam sobie ten nie wiem czy można to nazwać testem ale niech tam będzie. Po części musze się z tym zgodzić bo zawsze sądzilam ze w poprzednim wcieleniu bylam facetem (jestem niezla w piłkę:P) była bym nawet skłonna zgodzić się co do wykonywanego przezemnie zawodu w przeszłości ale jednak jest to dla mnie troszke podejrzane...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”