Wywoływanie aniołów i innych postaci

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
zblazowany

Re: Wywoływanie aniołów i innych postaci

Post autor: zblazowany »

czyli aurę można normalnie zobaczyć a psi balla już nie. To by oznaczało że to są dwie różne energie i obie nie zostały jeszcze odkryte przez fizykę
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Wywoływanie aniołów i innych postaci

Post autor: Ruskof »

Chantelle pisze:Aure mozna zobaczyc normalnie, nie trzeba jej wizualizowac , jesli chodzi o energie , nie jest ona widoczna fizycznymi oczami.
Po to otwierasz czakry,zeby moc dostrzegac ta energie.Tak samo jak mozesz zobaczyc aure ludzka,tylko jesli jestem przecietnym czlowiekiem to takiej mozliwosci nie masz.
zblazowany pisze:czyli aurę można normalnie zobaczyć a psi balla już nie. To by oznaczało że to są dwie różne energie i obie nie zostały jeszcze odkryte przez fizykę
czyli aurę można normalnie zobaczyć a psi balla już nie. To by oznaczało że to są dwie różne energie i obie nie zostały jeszcze odkryte przez fizykę
Zle to rozumujesz Zblaz.Osoby ktore dostrzegaja swoja aure mimowolnie mowili ze nie widza swojej kuli psi (pewnie ta osoba nie zdolala tej kuli "stworzyc",kto wie),ale twoj pomysl ze to inna energia to bardzo mi się podoba,chociaz logiczne jest to ze to inne energie sa,bo prawie zawsze wymieniamy energie.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Wywoływanie aniołów i innych postaci

Post autor: Chantelle »

Aura to nie to samo co Psiball, czy ktorys z was widzal aure?
Awatar użytkownika
Falhard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2010-07-02, 13:32

Re: Wywoływanie aniołów i innych postaci

Post autor: Falhard »

Ja widzę ją od dziecka :okulary: taka otoczka wokół ciała
luky91
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Re: Wywoływanie aniołów i innych postaci

Post autor: luky91 »

Witam

Od razu mówię, że jestem zupełnie nowy jeżeli chodzi o zjawiska paranormalne. Jednakowoż bardzo chciałbym poznać a raczej zgłębić tajniki tej wiedzy. Magia i zjawiska nadprzyrodzone zawsze mnie "rajcowały" czy moglibyście mi podać jakieś książki, strony www na te tematy ale chodzi mi o wartościowe informację bo w tej dziedzinie czasami ciężko jest odróżnić coś wartościowego od chłamu.
Z góry dziekuję;p
Post nie na temat. Takie pytania zadawaj na shoutbox'ie tudzież w dziale off-topic
Sothis
Awatar użytkownika
siloam
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2010-08-21, 19:01
Lokalizacja: Londyn

Re:

Post autor: siloam »

polikopolik pisze:nom większość się przedstawia jako dobre i trzeba umieć rozróżniać, które są prawdziwie dobre a, które jedynie udają...
I jak to zrobisz poza zwykłym ich spytaniem? To, że złe byty kłamią to nie dziwota tyle, że Ty nie masz jak tego sprawidzić tym bardziej, że najczęściej one długo udają dobre a jak już się od nich uzależnisz to dopiero odkrywają swoją naturę. Śmieszy mnie postawa co niektórych tutejszych "speców", którzy myślą, że istoty o wiele inteligentniejsze od nich dadzą się kontrolować i będą w tym superpotulne.
Ostatnio zmieniony 2010-08-22, 00:25 przez siloam, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”