Mój kolega twierdzi ze zostal zabrany przez ufo

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Mój kolega twierdzi ze zostal zabrany przez ufo

Post autor: DR7 »

z gory przepraszam za brak polskich znaków.

Cala sytuacja wydazyla się okolo roku 2006. Podobno lezal w lozku, spal. Nagle zostal obudzony ale nie do konca, tylko jak sam twierdzi, w malej czesci. Doznal telepatycznego zrozumienia; "czy chcialbys wiedziec czy nie, ale tak by bylo lepiej". Ze swojej strony dodam ze ten "glos" nie byl slyszany uszami tylko jakby przekazany telepatycznie. Kolega wtedy odpowiedzial, jedna czescia swojego mózgu która byla swiadoma, glosem w glowie, ze jezeli tak by bylo lepiej to nie. Tak się sytuacja zakonczyla. Nie bylo w tej sytuacji zadnych bodzców wzrokowych czy sluchowych, wszysko rozegralo. Kolega opisuje to tak jakby jedna polowa mózgu byl obudzony a druga polowa mózgu spala. Po calym zajsciu poszedl spac.

Potem w jego zyciu, po jakims czasie, zdazylo się kilka paranormalnych wydazen które wydawalo się ze mialy z tym zwiazek i byly konsekwencja tego co się stalo. Byly to:

- latanie
- zostala mu pokazana przyszlosc we snie

wydaje mu się tez ze zostala w nim zakodowana wiedza której pozniej stanie się swiadomy z czasem. Sa to konkretnie informacje o tym co się tak na prawde dzieje na swiecie.

Ja ze swojej strony nie wierze w jego opowiesc gdyz brzmi ona bardzo chaotycznie. Moim zdaniem koledze się wydaje ze jest "oswiecony" i wkreca sobie rzekome spotkanie z "ufo" nie maja nawet pewnosci czy to na pewno byli obcy.

Watek zalozylem po to zeby dowiedziec się co wy na ten temat sadzicie.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Mój kolega twierdzi ze zostal zabrany przez ufo

Post autor: Pandemonium »

Tak bym to podsumował:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Omamy_hipnagogiczne

Choć nigdy nie można być pewnym na 100%. Ale tak jest ze wszystkim. :)
Minion
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2015-01-21, 23:03

Re: Mój kolega twierdzi ze zostal zabrany przez ufo

Post autor: Minion »

Potwierdzam diagnozę.
Lukaszenka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2018-05-18, 22:43

Re: Mój kolega twierdzi ze zostal zabrany przez ufo

Post autor: Lukaszenka »

daj mi kontakt do tego swojego kolegi
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: Mój kolega twierdzi ze zostal zabrany przez ufo

Post autor: miszczunio »

Witaj. Również byłem porwany przez ufo wiele razy. Robiono na mnie eksperymenty, naświetlano czymś. Myślę że to dlatego mam takie zdolności niesamowite, potrafię telekinezy, pirokineze, unosić się do góry.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Mój kolega twierdzi ze zostal zabrany przez ufo

Post autor: AlbertKowalski »

miszczunio pisze: 2019-05-06, 21:05 Witaj. Również byłem porwany przez ufo wiele razy. Robiono na mnie eksperymenty, naświetlano czymś. Myślę że to dlatego mam takie zdolności niesamowite, potrafię telekinezy, pirokineze, unosić się do góry.
I tak trzymaj. 👍
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”