pozycjonowanie stronyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego

Rosyjscy badacze otwarli "Szkołę UFO" dla fascynatów zjawisk paranormalnych


Dodano: 2006-03-24 14:00:00 | Wyświetleń: 6829 | 🕑 Odłóż na później
Szkoła UFORosyjscy ufolodzy otwarli szkołę, w której uczą ludzi, co robić, jeśli napotkają UFO oraz gdzie szukać istot pozaziemskich.

Zamieszanie spowodowane obserwacjami UFO w Togliatti w środkowej Rosji zaczęło się ubiegłego lata, gdy na polach za miastem pojawiły się kręgi w zbożu. Ogromne piktogramy w trawie przyciągnęły tuziny dziennikarzy i setki ciekawskich.

W odpowiedzi na oczywiste żądania, miejscowi badacze UFO zdecydowali się na utworzenie szkoły, w której ludzie poznawaliby zjawiska paranormalne. Popularność istot pozaziemskich w Togliatti czyni z tej miejscowości idealnym miejscem dla takiej instytucji - podal w czwartek lokalny dziennik.

Wiemy o kilku miejscach w Togliatti, w których obserwacje UFO są bardzo częste, powiedziała przewodnicząca Komisji Ufologicznej Togliatti Tatiana Markowa w wypowiedzi dla dziennika "Ploszad Swobody".

Zbadaliśmy kilka najpopularniejszych tras przelotu latających spodków. Często odwiedzaliśmy miejsca, w których widziano UFO i zarejestrowalismy zjawiska, które widzieliśmy, mamy na przykład dużo materiałów filmowych przedstawiających tak zwane trójkąty belgijskie, które często goszczą nad naszym miastem.

W szkole UFO specjaliści wygłaszają dla studentów wykłady na temat różnych typów anomalii, odpowiedniego zachowania w razie kontaktu z UFO i podstawowych wskazówek co do obserwowania UFO. Gdy przerobiona zostanie cała część teoretyczna, studenci wyjdą w teren, by praktykować swoje umiejętności.

Pod koniec kwietnia zabierzemy naszych studentów ze szkoły, by obserwować UFO, powiedziała Markowa.

Dodała jednak: Jakkolwiek nie zamierzamy zabierać ze sobą tłumów amatorów na obserwacje UFO tylko po to, by zaspokoić ich ciekawość. Oczekujemy, że nowicjusze poszerzą naszą mapę miejsc obserwacji UFO.

Źródło: MosNews, www.mosnews.com
Tłumaczenie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:
[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
  Tagi
  Inne artykuły
  z działu UFO - nieznane obiekty latające
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  POLECANE KSIĄŻKI
  NAJNOWSZE FILMY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium