[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
PARANORMALIUM UNPLUGGED
Dział "Unplugged" zawiera różne ciekawe materiały oraz teksty źródłowe, takie jak np korespondencja badaczy, na podstawie których oparte są niektóre artykuły znajdujące się w Paranormalium. Znajdą się tutaj materiały, które z różnych względów nie zostały umieszczone w głównej części serwisu, a są warte uwagi.

List dr Colette M. Dowell w sprawie bośniackiej piramidy - list, jaki opublikowała swego czasu na swoim blogu badaczka dr Colette Dowell, w którym autorka brutalnie rozprawia się z dowodami mającymi potwierdzać teorię, jakoby obiekt w bośniackiej miejscowości Visoćica był piramidą. List jest momentami dość chaotyczny, niemniej osoby interesujące się tą sprawą powinny poświęcić mu nieco uwagi.

Zobacz też artykuł Piramidalne oszustwo?

Archiwalne artykuły prasowe dotyczące zjawisk paranormalnych:
Głos robotniczy (artykuły opublikowane w roku 1928)
Ten utwór utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska.
Serwis Paranormalium.pl jest licencjonowany na warunkach Creative Commons. Możesz wykorzystywać wszelkie materiały pod warunkiem podania ich autora i źródła jako serwisu www.paranormalium.pl
 
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium