Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
[AKTUALIZACJA] Najbliższe "Bibliotekarium" to wciąż wielka niewiadoma... ale wiadomo, że będzie na żywo!
(dodano: 2019-02-13 20:05:40)
Wróć na stronę główną

W najbliższym Bibliotekarium - tym razem na żywo - już w piątek o 20:00, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, pojawi się gość. Na razie nie wymienimy go z nazwiska. Powiemy tylko, że jest to człowiek, który z literaturą wielką obcuje na co dzień, i to z autorami z górnej półki. Jest bowiem znakomitym tłumaczem, który ma na koncie tłumaczenia Kinga, Gibsona i wielu innych. Jest również twórcą odrodzonego kwartalnika "Feniks".

Jest tylko jeden problem: do końca nie jesteśmy pewni, czy nasz gość się będzie mógł pojawić, zrobimy wszystko żeby był na żywo, a jeśli nie to postaramy się, by mógł być nagrany.

W razie sytuacji awaryjnej, w ramach planu "B", Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz odbędą dyskusję na temat Stanisława Lema i pewnego utworu, który bywa mało zauważany - gdyż jest to niewielkie opowiadanie, o którym jednak można długo i namiętnie dyskutować...

Tradycyjnie, jeśli macie Państwo jakieś spostrzeżenia - bądź to na temat twórczości Lema, bądź to w kwestii choćby kwartalnika "Feniks" czy polskich tłumaczeń literatury s-f - to zapraszamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach do tego newsa, oraz już w trakcie audycji na żywo.

AKTUALIZACJA: Gość właśnie dał znać, że się pojawi, a więc ujawniamy, kto nim będzie - Krzysztof Sokołowski.Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium