Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Zapowiedzi audycji z 17 lutego
(dodano: 2019-02-09 18:23:00)
Wróć na stronę główną

Niedziela 17 lutego, pod względem niezwykle wartościowych pod względem poznawczym audycji na żywo, zapowiada się naprawdę przebogato!

O godzinie 19:00 wystartuje kolejna "Debata (nie)kontrolowana" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem specjalnym audycji będzie Izabela Konwińska, absolwentka brytyjskiej Past Life Regression Academy, członek międzynarodowego Spiritual Regression Therapy Association, certyfikowana terapeutka regresywna. Głównym tematem rozmowy będzie oczywiście terapia regresywna. jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące tego tematu, to zapraszamy już teraz do zamieszczania ich w komentarzach pod tym newsem.

Zaraz po debacie, około (podkreślmy to słowo: około) 21:00 antenę, również na żywo, w imieniu królestwa "Czasu Snu" przejmie YuBy i jego goście - uczestnicy Konwentu Wiedzy Alternatywnej. AKTUALIZACJA: Z powodu nieprzewidzianych trudności, audycja "Czas Snu" odbędzie się w innym terminie. Ale będzie!Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium