Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Co się dzieje, gdy umieramy - okiem fizyka Thomasa Campbella
(dodano: 2018-08-09 22:17:12)
Wróć na stronę główną

W dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018 w Krakowie odbyło się niezwykłe sympozjum poświęcone wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości. Na prośbę Słuchaczy i Czytelników, dziś rozpoczynamy publikację wybranych najciekawszych fragmentów wystąpień najważniejszego gościa sympozjum, fizyka Toma Campbella, w wersji tekstowej.

Tom Campbell to fizyk i badacz zagadnień związanych ze świadomością i wirtualną rzeczywistością. Ma na koncie współpracę między innymi z NASA, jest też współautorem wielu dużych projektów, takich jak system obrony przeciwrakietowej Gwiezdne Wojny (Star Wars). Współpracował z Robertem Monroe, a obecnie współpracuje z The Monroe Institute.

Zapraszamy do lektury pierwszego z wybranych wystąpień, poświęconego temu, co się dzieje, gdy umieramy. Zgodnie z modelem MBT (Moja Wielka Teoria Wszystkiego), jednostki świadomości podłączają czy też logują się do awatarów - którymi są nasze ciała. Po śmierci ciała, jednostki pomiędzy jednym awatarem a drugim przebywają w "poczekalni". Kto wybiera dla tych jednostek nowego awatara z jego potencjałem? Kto wybiera poziom trudności dla tego nowego awatara?

Czytaj więcej

Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium