Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 8243 do notki:
Złodziej Mizera przyznaje się do winy!
(wróć do wpisu na blogu)
 • Nieistotna (2012-04-30 09:07:05) | PW | RAPORT
  Chwila... Ja nie znam ani Marcina ani Iveliosa. Jestem baaardzo z boku tego całego zamieszania i szczerze przyznam, że średnio mnie interesuje. Poza dwoma szczegółami, które dotyczą mnie, jako użytkowniczkę forum Paranormalium i użytkowniczkę Internetu, at all.
  Primo, gdyby jakiś baran ukradł by mi film, to dla mnie był by skreślony jako człowiek i autorytet. Straciłby całkowicie swoją wiarygodność.
  A jak jeszcze widzę, że osoba ta, aktywnie miesza się w działalność "naciągactwa i jawnej ściemy" to jest dla mnie, nie pasjonatem a zwykłym cwaniaczkiem.

  Secundo, określenie czegoś sektą nie musi mieć nic wspólnego z kościołem. Bardziej z grupą ludzi i stosowaniem technik psychologicznych, takich jak społeczny dowód słuszności, do wywierania na nich wpływu oraz czerpania korzyści finansowych.
  I tu pewien paradoks, bo im ktoś bardziej rozgarnięty w tematyce zjawisk paranormalnych, taką perfidną ściemę, wyczuwa na kilometr. I tylko podatny na sugestię typ, pokroju moherowych beretów, jest w stanie uwierzyć w takie bzdury (jak i we wszystko inne, wystarczy użyć tylko właściwej argumentacji/techniki). Zatem pytam, w którym miejscu stoi Marcin?


  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium