Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 7205 do artykulu:
Czym są orby?
(wróć do artykułu)
 • Ampa Vatis (2012-02-11 17:32:41) | PW | RAPORT | E-mail
  Orby, jak je nazywacie, to w rzeczywistości sondy pozaziemskiej cywilizacji(jeśli w 100% mówimy o tym samym, a sądzę że tak), można je spotkać praktycznie na całym świecie, czasami "sklejone" z rzeczywistością podobnie jak tak zwane Duchy. Ich zadaniem jest przesyłanie informacji o badanym obiekcie. Może się zdarzyć i zapewne zdarza się dość często, że wchodzą w ciało ludzi badając stan zdrowia i kierunek rozwoju genetycznego, można je wypchnąć z głowy, ręki czy innych części ciała siłą woli. Metoda badań jest absolutnie bezpieczna i nie wywołuje żadnych niepożądanych skutków. Pojawieniu się "orba" powinno towarzyszyć cichutkie, niemal na skraju słyszalności brzęczenie energii w miejscu gdzie się znajduje. Przenikają przez ściany i inne substancje stałe, są zaawansowaną technologią badawczą i do tej pory nie udało mi się wymyślić przeciw nim skutecznej ochrony, dla więcej niż pojedynczych pomieszczeń. Nie mniej w przypadku gdyby ktoś okazał się celem takiej sondy proszę zachować spokój. Nawet jeśli wejdzie człowiekowi do głowy, spowoduje to przeniesienie dźwięku do wnętrza czaszki (bardzo dziwne uczucie), należy się nie bać, sonda pobiera tylko informację służącą do głębszego zrozumienia kierunku naszego rozwoju.
  Sonda bada struktury fizyczno energetyczne, więc prawdopodobnym jest, że można ją spotkać w praktycznie każdym państwie i miejscu. Nigdy nie fotografowałem „orbów” jednak ich niewyraźny, przeźroczysty kształt można dostrzec gołym okiem z bliska, dodatkowo można ją namierzyć słuchem.


  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium