Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 5591 do artykulu:
Życie medium
(wróć do artykułu)
 • Raven (2010-09-10 17:44:41) | RAPORT
  Jestem jasnowidzem (zdarza mi się przewidywac przyszłe zdarzenia, czytam SMSy nie wyciągając telefonu, mam zawsze sprawdzające się przeczucia i tym podobne) oraz potrafię czytac w myślach. Znane mi są też naturalne techniki opuszczania ciała, "przesiąkania" na drugą stronę. Potrafię za pomocą energii mojego ciała poruszac zawieszonymi w powietrzu rzeczami, kierowac gałęziami drzew, wzmagac wiatr lub sprawic, by zamilkł. Potrafię kierowac ludźmi, kontrolowac ich emocje. Słyszę rozmowy z drugiego końca miasta. Potrafię wiele.

  Nikt o tym nie wie.

  Szkopuł w tym, że ponad rok temu poznałam człowieka, który pomógł mi uwierzyc, iż nie jestem obłąkana, potrafił to samo. Niestety, zmarł. Pogodziłam się z trudem z jego stratą, ale on został przy mnie. Niestety, nie potrafię go zobaczyc, więc możemy spotykac się tylko na granicy, gdzie nie mogę byc długo, by opuszczone ciało nie straciło tętna. Kocham go i chcę go widziec i słyszec. Co robic? Błagam o pomoc!

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium