Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 5245 do artykulu:
Callicantzaros
(wróć do artykułu)
 • Amerykańscynaukowcy (2010-07-09 17:12:42) | RAPORT
  24 grudnia to data pogańskiego święta słońca niepokalanego. Stąd kościół przyjął symbolicznie, że będziemy wtedy świętować narodzenie Chrystusa.
  Co do wampirów: wyobraźcie sobie zabobonną, wiejską społeczność, która nie potrafiąc znaleźć wytłumaczenia na zdażające się ostatnio nietypowe zdarzenia niekorzystne dla tejże społeczności(niekorzystna dla nich samych)np. jakaś zaraz, która dotknęła bydło, nieurodzaj, w końcu jakieś zachorowanie na gruźlice(typowe objawy rzekomego ugryzienia przez wampira). A akurat niedawno zmarł ktoś we wsi. Nie potrafią racjonalnie tego wytłumaczyć, szukają więc ratunku w ludowych wierzeniach. Idą do grobu, wykopują cialo, i co widzą? Denat podczas rozkładu. Siny, nabrzmiały, przerośnięte paznokcie, wydłużone zęby, liczne krwawienia i tak nieludzki, ogólnie rzecz biorąc, wyglą, że można to zwalić tylko na siły nieczyste. I legenda gotowa.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium