Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 4347 do artykulu:
Autohibernacja
(wróć do artykułu)
 • Skurzak (2009-12-27 22:40:49) | RAPORT
  Siema wszystkim przeczytałem wszystkie komentarze ale najbardziej mnie dobiło stwierdzenie że gościu oddychał przez piety ała po musiało być bolesne . Ok to było dla żartów a teraz do rzeczy Buhahahahahahahahahaha jaki lol co człowiek w 100% wykorzystuje mózg po pierwsze jak jesteś bobasem masz mózg taki jak inne bobasy przy dojrzewaniu każdy zaczyna się różnić. Pomyśl sobie czemu jest ktoś kto widzi słysząc lub coś takiego a inni tego nie mają bo człowiek nie wykorzystuje dlatego są badania takie jak dokładnie nie wiem jak to się nazywa ze skanują ci mózg i program pokazuje aktywność słyszałem ze są takie miejsca które nigdy nie są używane ok są używane ale w kilku procentach. Dla tego przez medytacje można zacząć coraz bardzie rozwijać swój mózg a słyszeliście o teorii że jeżeli dojrzewającego chłopca dziewczynka nieważne się wyśle w kosmos to przy jakimś tam promieniowaniu kosmicznym nieszkodliwym w pewnym stopniu ta by miała nad nadnaturalne zdolności ale wiem wam jedno żaden człowiek w życiu się nie nauczy magii wszystkich przedmiotów kontrolować ciało być na najwyższym stopniu zaawansowania oobe wiecie niektórzy ludzie sobie wybierają ci chcą ćwiczyć niektóry porostu to sobie odpuszczają . SORY ZE TAM NIEKTÓRYCH ZJECHAŁEM TOTALNIE ALE WEDŁUG MNIE CZŁOWIEK MOŻE TE WSZYSTKIE RZECZY OSIĄGNĄĆ ALE NIE MA DOŚĆ CZASU BY SIĘ WSZYSTKIEGO NAUCZYĆ NA TYM ŚWIECIE A JEŻELI WIERZYC W REINKARNACJE TO PO H... SIĘ UCZYMY I TAK WSZYSTKO ZAPOMNIMY WIEM ZE KTOŚ NAPISZE TO PO CO ŻYJĘ JAK CHCECIE BYM WAM WYJAŚNIŁ POCO PODAJCIE E-MAIL LUB COŚ .
  DZIĘKI ZZA UWAGĘ CHOĆ SIĘ OŚMIAŁEM DZIĘKI CALYS POZDRÓW TEGO KOLESIA ;] :p

  wszystkich POZDRAWIAM NIGDY SIĘ NIE PRZEJMUJCIE JAK KTOŚ WAM POWIE TY IDIOTA LUB COŚ ZYCIE JEST PO TO BY PRÓBOWAĆ NOWYCH RZECZE OCZYWIŚCIE W GRANICACH ROZSĄDKU.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium