Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 40052 do audycji:
27 września 2019
(wróć do audycji)
 • takiesrednie (2019-09-30 18:39:17) | RAPORT
  To są takie audycje, jak i radia jego i jego kumpli, różne.

  Audycje "luźne" czyli bełkocik taki, i głównie chodzi o to że oni musza się wygadać to chociaż do słuchaczy i własnego kółka adoracji mogą sobie pogawędzić.

  Narobili kilka radyjek, no i co jeden to kapitan, bo wiadomo...

  Dopatrywanie się sensu jest błędem.

  • nick (2019-09-30 19:22:50) | RAPORT
   To prawda, sami "trzej przyjaciele z boiska" są charakterologicznie bardziej podobni niż sami chcieliby przyznać. Przekłada się to na audycje w postaci strumienia świadomości i olewanie jakichkolwiek porad czy krytyki.

   A twierdzenia Kloda, że Ivellios ma swoje za uszami, to szczyt wszystkiego XD No sorry, Ivelliosowi zdarzają się od czasu do czasu pyskówki czy małe wybuchy, ale nikt nie może odmówić mu profesjonalizmu, szczególnie we współpracy z kimś tak niesolidnym.

   Tak na marginesie, czy ja dobrze zrozumiałem, że Klod uwierzył randomom przez mejla, że są z dobrych służb i jak da im dostęp do komputera, to dojadą trolli? XD A włoscy policjanci tak naprawdę uratowali go przed zamachem Bilderbergów? Nie mam pytań...
  • JanJan (2019-10-01 10:45:15) | RAPORT
   Michał jak to czytasz, to weź ty lepiej nie unoś się swoją głupią dumą, przyznaj się do błędu i poproś Iveliosa o uznanie, że nie było tematu.
   Tracisz najlepszą infrastrukturę w jakiej była osadzona twoja audycja. Co tydzień archiwizowanie nagrań, wszystko profesjonalnie i czytelnie. Jak ty teraz spadłeś z Paranormalium to ciebie juz sie w internecie nie odnajdzie, taka jest prawda. A na tym swoim radio radio to wiesz... ***o jest i bedzie, wszyscy zdają sobie z tego sprawę.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium