Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 39426 do audycji:
12 kwietnia 2019
(wróć do audycji)
 • Arcetron (2019-04-18 0:17:07) | RAPORT
  Z uwagi na liczne błędne wnioski płynące z zamachu na polski samolot w smoleńsku pozwolę sobie dodać parę istotnych wskazówek.

  Zacznijmy od teorii, jeśli ktoś chciałby wysadzić nasz polski samolot z politykami i generałami to niepotrzebny jest materiał wybuchowy, wystarczy sam zapalnik lub niewielkie urządzenie które podpaliło by paliwo lotnicze, wystarczy że te urządzenie wrzuci się do zbiornika samolotu podczas tankowania przed odlotem, ewidentnie brak nagrań z monitoringu lotniska wniosek coś tam majstrowali albo miało tak wyglądać że ktoś u nas to zrobił.

  Nie szukajmy dowodów na przyczynę katastrofy samolotu czy sprawcy bo i tak się nie uda, a szukajmy tego czego niema a powinno być.

  Czy coś wiem ? TAK
  Czy nasz rząd coś wie ? TAK

  Logiczne rozumowanie to takie które wbrew pozorom wyklucza istniejące dowody gdyż są celowo preparowane aby kto inny był winny.

  Motyw ?

  Komu zależało na śmierci naszych Generałów ?

  USA od wielu lat szuka możliwości zniszczenia Rosji i chce to zrobić nie swoimi rękoma , obecnie USA chce stworzyć pozory wrogo nastawionej Rosji względem Europy i Polski, Polska jest dobrym gruntem konfliktu z Rosją bo jest naj bliżej i jednocześnie należy do NATO.

  Wojna pomiędzy ROSJĄ a POLSKĄ dała by pretekst dla USA aby włączyć się w tą wojnę, ze względu na pakt UNIJNY cała Europa wciągnięta była by w ten konflikt . Taki potencjał militarny USA i Europy zdecydowanie zniszczył by Rosję.

  Co musiało by być pretekstem do takiej Wojny ?

  A dlaczego nasi politycy nie chcą szukać przyczyny ani sprawców zamachu ? Bo wszystko wskazuje na Rosję

  Problem w tym że Rosja niema motywu i głupotą było by palić mosty z Europą, Bez Europy jako rynek zbytu Rosja po paru latach ma krach gospodarczy

  Dodatkowym motywem jest fakt że Unjia Europejska jest nie na rękę dla USA , wojna z Rosją zmieniła by ten stan rzeczy

  Nie mogę wypowiadać się w imieniu Polskich polityków ale lepiej poświęcić pasażerów Tupolewa niż doprowadzić do 3 wojny światowej
  Z całym szacunkiem i powagą dla zamordowanych Generałów i polityków w Smoleńsku, jednak to nie była Rosja ani nikt z polskim obywatelstwem

  Turańskie metody manipulowania społeczeństwem i mediami polskimi.


  • SkrzydlatyŻmij (2019-04-18 9:40:12) | RAPORT
   Jeśli było jak piszesz, Rosja bardzo łatwo mogła zrzucić z siebie podejrzenia, przeprowadzając uczciwe śledztwo, które wykazałoby prawdę. Zamiast tego, Rosjanie wprowadzali w błąd naszych lecących pilotów, strzelali po katastrofie do ledwo żywych ludzi, przesunęli i pocięli wrak, wytłukli szyby, zarekwirowali czarne skrzynki i wrak, od początku snuli pseudopsychologiczne bajędy o błędzie pilota i molestujących pilotów pijanych generałach i prezydencie (gdzie dowody na takie molestowanie?! nawet Cloude buduje na tym molestowaniu opowieść, a nic takiego nie zaistniało realnie, a jedynie medialnie, propagandowo). Wynika z tego, że Rosja sama dąży do tego, by ją obwiniać, czyli Rosją rządzą agencji NATO - idąc twoim tokiem rozumowania.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium