Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 39252 do audycji:
8 marca 2019
(wróć do audycji)
 • /b/ratownik (2019-03-10 2:48:16) | RAPORT
  może i chciałoby mi się zadzwonić i wytłumaczyć, gdzie się mylisz, ale mnie zbanowałeś i wyzwałeś od troli, bo ci kiedyś nie przytakiwałem. może i bym ci wyjaśnił, dlaczego się kompletnie mylisz w sprawie Adamowicza. smutna prawda jest taka, że kompletnie w dupie masz feedback i nawet się nie odniosłeś do uwagi Ivelliosa (co choćby przez grzeczność wypadało zrobić, bo jesteś zwykłym pasożytem na jego serwerze) i pewnie nawet tego nie przeczytasz. w kwestii reanimacji Adamowicza opierasz się na opinii jednego człowieka, który sekundy nie przepracował na karetce, ale pasuje ci, bo mówi coś, z czym się po prostu zgadzasz - i wtedy z automatu to ci się wydaje prawdziwe. a potem to jeszcze podpierasz "autorytetem" Jaśkowskiego, który nie tylko jest pozbawiony prawa wykonywania zawodu, ale też jest jedynym żyjącym Polakiem, który ma zakaz wykonywania zawodu lekarza w całej Europie. nie można upaść niżej niż on. i tutaj powinienem napisać stos obelg, na które zasługujesz, ale przynajmniej wiem, że ogromna większość twoich słuchaczy ma cię za pośmiewisko. niech kabaret trwa dalej.

  • SkrzydlatyŻmij (2019-03-10 20:03:36) | RAPORT
   @/b/ratownik, czyli dalej utrzymujesz, że akcja ratowania Adamowicza - ponad 30 minut reanimacji podziurawionego nożem człowieka na scenie, zamiast niezwłocznego transportu do szpitala i operacyjnego zaszywania tam ran, tak jak to się robi przy zamachach, np. zamach na JP II - nie była rażącym błędem?
   Mam tylko nadzieję, że jak narracja w głównym nurcie się zmieni, to nadal będziesz miał jaj bronić swego punktu widzenia, czy wtedy to już będzie upadek? Bo przecież nie zgadzać się z głównym nurtem to straszny upadek, twoim zdaniem. Nie, gadanie farmazownów jest upadkiem, tylko gadanie tego co się może nie spodobać takiej Izbie Lekarskiej?
   I po co ktoś o mentalności chłopa pańszczyźnianego (niewolnika), słucha audycji o teoriach konspiracji? Daje ci to szczęście jakieś? Jesteś chłopie szczęśliw?
  • /b/ratownik (2019-03-11 9:32:27) | RAPORT
   Tak, reanimacja została przeprowadzona poprawnie. JP2 został ranny na samochodzie, Adamowicza trzeba by było znieść. W momencie gdy nie ma pulsu, resuscytacja jest niezbędna, bo co z tego że ranny trafi 10 minut później do szpitala, jeśli będzie miał nieodwracalnie uszkodzony mózg po trzech minutach, a będzie martwy po pięciu.
   A czemu słucham? Bo to niezły kabaret gdy ktoś o mentalności szlachcica na zagrodzie poucza wszystkich na lewo i prawo, tym bardziej im ma o tym mniejsze pojęcie. Żaden kabaret temu nie dorówna.
  • SkrzydlatyŻmij (2019-03-11 22:41:04) | RAPORT
   A owszem, szlachcic na zagrodzie... I dlatego będziemy gadać o prawdzie, a nie o tym, za co płaci władza... I ch..
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium