Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 39116 do audycji:
8 luty 2019
(wróć do audycji)
 • SkrzydlatyŻmij (2019-02-09 23:08:28) | RAPORT
  www.youtube.com/watch?v=dqXm1sAexGc - Global News - 24.04.2012 - Protokoły Mędrców Syjonu - Marcin Dachtera - streszczając: protokoły nie żydowskie są, są masońskie.

  Dariusz Ratajczak, Tematy jeszcze bardziej niebezpieczne, New York 2001, rozdział: Protokoły Mędrców Syjonu - fałszerstwo oparte na faktach - streszczając: nie istotne czy to fałszywka, istotne, że to się dzieje naprawdę... a nawet dzieje się więcej...

  Dariuszowi Ratajczakowi zniszczono życie, za to co pisał.

  • selavi (2019-02-10 11:57:10) | RAPORT | E-mail
   @SkrzydlatyŻmij, też o tym pisałem pod audycją Michała poświęconą protokołom. To, że żydostwo nowojorskie i izraelskie rękoma jankesów przejmuje sobie region mitteleuropy i niedługo stanie się tu szlachtą jerozolimską to nie znaczy, że ma takie wpływy i jest w stanie zrobić to z każdym państwem.

   Przykładowo w Niemczech, Rosji, Chinach, Indiach, Japonii czy South Korei żydzi mają ***o do gadania i stanowią jakiś promil promila elit a już w szczególności nie mają tam żadnych proizraelskich/prożydowskich lobbystów. Także elity żydowskie i ich hajs mają w zasadzie tylko spory wpływ (jeżeli mowa oczywiście o państwach poważnych) w zdegenerowanych USA a te nie są już takim mocarstwem jakim były w drugiej połowie XX wieku.

   Dzisiaj liczą się Chiny jeżeli mówimy o liderze gospodarczym a im z Izraelem nie po drodze bo kitajcom potrzebna jest przede wszystkim Irańska ropa (zaznaczam, że Iran ma drugie po amerykańsko-brytyjsko-izraelskich "fasadówkach" z półwyspu arabskiego największe zasoby węglowodorów na świecie co niezwykle drażni jankesów jako, że pośrednio nie kontrolują ile Iran wydobywa, w jakiej walucie się rozlicza i z kim handluje węglowodorami).

   To samo można powiedzieć o Rosji, która póki co skłania się ku dilowi z Chinami kontynentalnymi będąc przeciwwagą do USA a nie odwrotnie także można rzec, że na stan dzisiejszy los Izraela jest przypieczętowany a także powoli dobiega końca hegemonia USA a to z kolei bardzo zawęża możliwości wpływu i wywierania nacisków przez nowojorskie żydostwo na politykę międzynarodową USA.

   Dlatego między innymi elity żydowskie chcą jak najszybciej zająć dogodną pozycję instalując się w Europie środkowej (głównie Ukraina, Polska oraz Litwa) i robią to dla uważnego obserwatora niezwykle ordynarnie, rozpychając się łokciami na wszystkie strony co oczywiście nie jest z ich strony zachowaniem celowym, oni woleliby robić to po cichu tak jak dotychczas ale wiedzą, że nie mają już na to czasu i zaczęli po prostu grać ze słabymi krajami takimi jak Polska w otwarte karty.

   Oczywiście dochodzi do tego jeszcze masa zmiennych (przykładowo niespodziewany konflikt na większą skalę lub/i globalny krach finansowy itd. itp.) ale tak to mniej więcej się krystalizuje. Baczny obserwator doskonale wie, że żyjemy w bardzo ciekawych czasach a cały system i dotychczasowy ład jest mocno niestabilny.

   Zawsze trzeba widzieć szerszy obraz...

   pozdrawiam
  • SkrzydlatyŻmij (2019-02-11 9:05:31) | RAPORT
   Czyli chcą zająć ziemie I RP.
  • Marek 79 (2019-02-11 12:06:18) | RAPORT
   Środowiska żydoskie przejmują wpływy w Europie m. in. w Polsce po to by realnie wpływać w przyszłości na Unię - już jako pełnoprawni członkowie. Nie wiem czy to zamierzony cel, ale możliwy. Mnie zastanawia jedno. Skoro teren Polski ma swój potencjał to pozostaje problem waluty - czy czasami, może po wyborach do parlamentu europejskiego, padnie propozycja przyjęcie euro (albo zaczną się w mediach takie rozważa tzw ekspertów, celem urabiania opinii publicznej)
  • SkrzydlatyŻmij (2019-02-11 14:54:31) | RAPORT
   Myślę, że posiadanie odrębnej waluty w Polsce od UE, również dla Żydów, jest sprawą korzystną ekonomicznie, więc nie, moim zdaniem, nie padnie taka poważna propozycja. Zauważ jak temat przyjęcia euro ucichł, odkąd oddaliliśmy się od wpływów niemieckich w stronę izraelskich.

   Polska zobowiązała się do przyjęcia euro, ale nie określiła terminu.
  • Marek 79 (2019-02-12 7:33:13) | RAPORT
   No zobaczymy, nie będę się spierać. Staram się zauważać coś, czego inni nie widzą. 500+ i inne świadczenia to w pewien sposób wyrównywanie dochodów. Penja w Polsce idzie realnie w górę, ale również koszty życia równają się z zachodnimi. Banki mają znieść WIBOR. Nasze stopy procentowe są na plusie a w Unii zerowe. No i w końcu lepiej wpływać na politykę Polski - bez względu kto ją realnie prowadzi, jeśli jest się w strefie euro. Ci, którym będzie zależało i znają się na pieniądzach, wykorzystają taką sytuację. No ale zobaczymy.
  • selavi (2019-02-12 9:22:50) | RAPORT | E-mail
   @SkrzydlatyŻmij "Czyli chcą zająć ziemie I RP."

   Otóż to, trochę historii: "Jeszcze przed przyjazdem delegacji polskiej u przedstawiciela Polski w Paryżu pojawił się jeden z Rothschildów z ostrzeżeniem: „Jeżeli delegatem na konferencję będzie nadal pan Dmowski, to nie dostaniecie ani Gdańska ani Śląska ani Pomorza ani Kresów.” W czasie wytyczania powojennych granic Polski owa groźba Rothschilda nabrała realnych kształtów. Tym działaniom przypisuje się nie przyznanie Gdańska Polsce. Na Kongresie Wersalskim przeciw Polsce i wszystkie trudności, jakieśmy mieli przy ustalaniu granic pochodziły od żydów, jak to zapowiedział, a następnie jako fakt stwierdził Maurycy Rothschild.

   Polska i Polacy odczuli urzeczywistnienie schizofrenicznej nienawiści żydowskiej, bo w chwili budzącej się państwowości Polski, żydzi zdeklarowali się jako jej wrogowie. W bohaterskich walkach o Lwów stanęli po stronie Ukraińców, lejąc wrzątkiem z okien, już też ostrzeliwując, czy rzucając kamieniami na nasze oddziały na ulicach Lwowa. Stwierdza to komunikat wojenny ukraiński z dnia 18 listopada 1918 r., chwaląc "milicję żydowską", że Wojskom Polskim stawiła zacięty opór na ulicach Lwowa. — To znów "Ukraińskie Słowo" stwierdza, że "żydy idut z nami". Najcharakterystyczniejsze jednak świadectwo wydaje im "Ukraińska rada narodowa", która w nocie do Wilsona zapowiada: "żydzi jak jeden mąż stoją po stronie Ukraińców i pragną być obywatelami Zachodnio-Ukraińskiej Republiki". Stwierdza to komunikat wojenny ukraiński z dnia 18 listopada 1918 r., chwaląc "milicję żydowską", że Wojskom Polskim stawiła zacięty opór na ulicach Lwowa. W „Gazecie Niedzielnej” nr. 39 z 1919 roku ukazała się korespondencja J. A. Danielaka z Trenton (USA): „… Co się tyczy Żydów, to wszyscy byli za Niemcami, a nawet teraz, kiedy Polska na Kongresie Pokojowym potrzebowała sympatii innych narodów, a zwłaszcza sympatii naszego amerykańskiego narodu, to Żydzi wytężyli wszystkie swoje siły w Ameryce, aby Niemcom dopomóc a Polsce zaszkodzić. Nosili w pochodach tablice z napisami, że Polska Żydom się należy, a nie Polakom, bo Polacy nie umieją się rządzić”.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium