Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 38807 do audycji:
2 listopada 2018
(wróć do audycji)
 • dejwid ajk (2018-11-04 14:30:53) | RAPORT
  Jak bardzo typowe dla Michała że postuje 45 sekundowy zmanipulowany klip bo mu pasuje do teorii podczas gdy wystarczy obejrzeć cały matariał żeby było jasne że to nie miotacz ognia, nie jest to odbicie słoneczne (chociaż może tak wyglądać wyjęte z kontekstu) ale jest to odłamek konstrukcji, prawdopodobnie jakiejś budowlanej płyty wiórowej czy inny gruz (reflection from debris ) który po wjeździe czołgu zaklinował się na pancerzu. Wysoki kontrast w stosunku do koloru pancerza i słabej jakości nagranie mogą się składać w tych pięcu sekundach na iluzję ognia ale wystarczy obejrzeć cały filmik a nie foliarski supercut żeby przejrzeć iluzję.
  tutaj link do momentu w filmie www.youtube.com/watch?v=ABiCv_KP1BA&feature=youtu.be&t=4630

  Skoro, jak sam, twierdzi jest to jedyny i koronny dowód Michała to jego teoria leży i kwiczy. Są dowody że sekciarze w Waco podpalili się sami i nie udało się prowadzącemu podwazyć niczego oprócz własnej już bardzo podkopanej wiarygodności.

  • SkrzydlatyŻmij (2018-11-04 21:54:10) | RAPORT
   Na filmie, do którego link dajesz (1:17:03), to odłamek konstrukcji, być może od niego odbija się słońce, a spadając na pancerz wzbił pył (dym). To już ma sens, bo refleks słońca na pancerzu czołgu mi nie pasował z 2 powodów: pancerze czołgów są celowo pokrywane powłokami antyrefleksyjnymi (odpowiedni kolor, chropowatość, materiał - dla wojska to ważna sprawa), aby były mniej widoczne i słońce się w pancerzach czołgów nie powinno odbijać; drugi powód - widać dym.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium