Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 34974 do audycji:
61. Debata Ufologiczna Online: Czy jesteśmy czyjąś własnością?
(wróć do audycji)
 • Antares (2016-12-13 10:01:05) | RAPORT
  Pan Marek może nie opowiada najbarwniej (nie wiem czy to wrodzona cecha czy po prostu stres od mówienia w radio, przemęczenie, etc.), ale nie opowiada głupot więc wezmę go w obronę, choć i u mnie jego wypowiedzi wywołują pewien niedosyt. Wolałbym aby więcej mówił co na to mówi współczesna nauka (z naciskiem na współczesna - bo nauka też się zmienia i to dynamicznie. Wystarczy poczytać sobie co nauka mówiła powiedzmy przed wojną).

  Co do udziału słuchaczy to należy się przygotować na to że środowisko alternatywne to także osoby pokroju Jana Pająka czy zwolenników teorii na temat aminokwasów pozwalających na ulepienie gołymi rękoma kolumny z rtęci w Indiach. Po prostu w środowisku paranauk tak jest, zresztą poniekąd tak zwanych "nauk" też. Dla przykładu takie "gender studies" (a miałem okazję swego czasu uczęszczać na seminarium Mindy Roseman, jednej z najbardziej czołowych person tego ruchu (poniekąd też bardzo umiarkowanej w swoich poglądach, więc atakowanej przez koleżanki po fachu za zbyt mały radykalizm) to dla mnie "łysenkizm XXI wieku". I to w wyekstrahowanej formie.

  I aby było zabawniej ja właśnie cenię debaty ufologiczne za to że ktoś ma odwagę powiedzieć "wiem że nic nie wiem". Wolę to niż wciskanie banialuk, co w środowiskach alternatywnych zdarza się nader często. Byle pewnie i przekonująco gadać a to o rozpadzie ziemi na skutek ruchu precesyjnego (co ma się dokonać do końca roku), a to o rozbłyskach co nas mają unicestwić do połowy lutego.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium