Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 34965 do audycji:
61. Debata Ufologiczna Online: Czy jesteśmy czyjąś własnością?
(wróć do audycji)
 • Szarak (2016-12-12 18:55:28) | RAPORT
  Czy pan astronom w ogóle miał coś do powiedzenia?? Opowiadał jakieś banały, komunały, że jest za, albo przeciw, albo za i przeciw jednocześnie, że jeden rabin powie tak, a drugi rabin powie nie i tak bez końca. Słuchając na żywo niestety nie da się przewinąć, więc była to ostatnia debata jakiej słuchałem online, od tej pory tylko nagrania. Nudne i bezbarwne typy oraz telefony od głupich słuchaczy są elementem psującym tę wartościową audycję. Pozdrawiam Niezawodne trio - Iveliosa, Cielebiasia i Miekinę - robicie dobrą robotę Panowie!

  • iso (2016-12-13 4:09:24) | RAPORT
   .......na tym polega audycja live jak wiesz i wady też jakie by nie były tworzą calosc.Zadzwon,lub zostan barwnym typem dla odmiany zamiast malkontentem.Masz konkretne zarzuty wiec zadzwon.Nie sluchaj w ogóle.
  • clearsky (2016-12-13 8:15:04) | RAPORT
   Niestety mam podobne zdanie o udziale młodego pana astronoma w Debatach. Merytorycznie nic nie wnosi do audycji, ani w obszarze wiedzy akademickiej, ani w sferze alternatywnych spekulacji.Strasznie blado wypadł w Debacie o SETI, gdzie miałem wrażenie, że słucham członka gimnazjalnego kółka miłośników astronomii, a nia zawodowego ( praktykującego ? ) astronoma.Praktycznie nie wiem, jakie miałby zająć miejsce jako uczestnik Debat.Jako przedstawiciel nauki niestety nie wywiązuje się z takiej pozycji, a jako zwolennik innych nurtów to chyba niestety jest słabo rozeznany w "klimatach".
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium