Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 34410 do audycji:
21 października 2016
(wróć do audycji)
 • Ivellios (2016-10-25 2:45:14) | PW | RAPORT | E-mail
  Michałowi krytyczne uwagi najlepiej wysyłać prosto do niego, bo nie wiem czy czyta komentarze na stronach stacji w których nadaje swoją audycję. Tym bardziej że audycja jest realizowana niejako "na zewnątrz", niezależnie od pięciu anten które ją transmitują.

  E-mail: info@teoriachaosu.com
  Skype: teoriachaosu.com
  Lub przez komentarze na stronie audycji: www.teoriachaosu.com.pl

  Można też próbować kontaktu przez fanpejdż Radia Na Fali na Facebooku, z tego co wiem to zaglądają tam na pewno Tomek i Xiążę Edward, więc jak będzie coś do Michała to mu to przekażą.

  • Antares (2016-10-25 6:23:29) | RAPORT
   Ivelliosie, dzięki za namiary ale osobiście sądzę że problem tu tkwi nie tyle w dostępności ile w cechach charakterologicznych. Słuchacze już zwrócili uwagę na rażące niekonsekwencje czy arbitralne i wybiórcze przyjmowanie argumentów czy nawet wpuszczanie poszczególnych słuchaczy czy raczej blokowanie niektórych.Takie jest prawo prowadzącego, ale od stosowania tej zasady poziom audycji z pewnością nie rośnie a coraz bardziej staje się ona "sobie a muzom". Nie chcę być dosadny, ale podczas ostatniej audycji łatwiej było wejść na antenę osobom która krzyczą "ch.." czy proponują "poddanie się innym czynnościom seksualnym" niż Stałemu Sceptykowi.

   A ja dorzucę jeszcze jeden kamyczek. Mawia się czasem "amicus Plato sed magis amica veritas", tymczasem Claude stanowi zaprzeczenie tej zasady i na dokładkę spektakularnie demonstruje to na antenie. Jak dzwonią znajomi Claude'a to czasem padają na antenie takie nonsensy jak ten że samo myślenie o magrawie redukuje rachunki za prąd o jedną trzecią. Czy reakcją było "ale żarty sobie dziś stroisz"? Nie, po prostu przejście do porządku dziennego. Zatem słuchacze mogą chyba przypuszczać, że Claude sądzi że to prawda.


  • beat euro (2016-10-25 13:38:32) | RAPORT
   Ivellios nie zrozum nas źle. Przewinęło się to w poprzednich audycjach i potwierdzają to słuchacze że Michał:
   -nie sprawdza i nie czyta poczty
   -nie przyjmuje do wiadomości krytyki
   -odpowiada tylko na pochwały lub oferty datków
   przecież mówił nawet kilka audycji temu że jak się od niego coś chce to należy napisać na skajpie czy gdzieś indziej wtedy 'da prywatnego maila którego sprawdza' bo na ten dla słuchaczy to 'trolle piszą i nie ma sensu zaglądać'.
   Komentarzy na stronie audycji nie ma co zostawiać bo oczywiście nie jest aktualizowana i nie ma nawet gdzie.
   Tutaj u Ciebie przynajmniej jest audycja i otwarte komentarze (za co wszyscy jesteśmy wdzięczni) gdzie możemy z innymi słuchaczami podzielić uwagami to oczywiste że będziemy korzystać zamiast walić grochem o ścianę czy, nie daj Boże, wdawać się w interakcje z Tomkiem z RNF.
  • Reiv (2016-10-26 0:46:08) | RAPORT | E-mail
   Ivelliosie, sam najlepiej przekaż krytyczne opinie słuchaczy, bo gdyby zależało Michałowi na zdaniu innych to sam by się tym wszystkim zainteresował. Jest szansa, że Ciebie wysłucha i odpowie.
   Ja wysłałem z pół roku temu email, do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. Jeśli Teoria Chaosu ma przetrwać trudne czasy, jakie niewątpliwie nastąpiły, to Michał się musi ogarnąć, bo mam wrażenie, że robi ostatnie audycje na siłę. Kompletnie bez przygotowania merytorycznego. Ma mało czasu? Nie wiem. Lepiej chyba rzadziej wypuszczać audycje (raz na 2 tygodnie), ażeby były dobre, takie jak kiedyś, kilka lat temu.
  • koniev (2016-10-26 15:00:02) | RAPORT | E-mail
   Iveliosie, prawda jest taka, że RNF już od dawna nie prowadzi archiwum audycji, na stronie tego radia wytworzyło się juz dawno kółko wzajemnej adoracji gdzie trudno aby przeszedł jakiś komentarz krytykujący któregoś z prowadzących czy ogólnie nie pasujący do teorii i wywodów Tomka. Co do strony Michała jest ona nieaktywna i to nie od dziś. Strona jest kompletnie zaniedbana i nieaktualizowana w zasadzie nie wiem po co w takim wypadku stoi skoro autor nie ma na nią czasu. Rozumiem, że to kosztuje, trzeba zarówno zapłacić fizycznym hajsem za serwery jak i swoim czaem ale jeżeli już coś się robi to warto robić to porządnie tak jak robisz to przykładowo Ty. A chłopaki z rnf-u odpierdzielają no nie oszukujmy się fuszerkę i to nie od dziś a poziom audycji drastycznie spada. Ostania Teoria Chaosu to po prostu takie zaniżenie poziomu, że szkoda gadać.
   pozdrawiam
  • speedwayer (2016-10-29 16:12:49) | RAPORT
   Ta co chwile jakis super żołnierz, ale od gadania, jakoś pokazac nic nie potrafią, podobnie jak wspomniany w audycji Max Spiers... posłuchajcie co on gada w porozmiawiajmyTV, brak słów... Pająki diamentowe - nie będę nawet komentował, bo dla mnei to równoznaczne z płaską Ziemią i Aghartą.

   I potwierdziam - Michał nie czyta maili, najlepiej na czacie podczas audycji coś napisać. Choć audycja z 28.10 była już ciut lepsza to i tak należy się nagana dla Michała, za brednie i olewke słuchaczy.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium