Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 2523 do artykulu:
World Trade Center i UFO
(wróć do artykułu)
 • Marcin290 (2009-03-04 12:17:41) | RAPORT
  Ja nie wierzę w to że za zniszczeniem bliźniaczych wież stoi UFO czy coś w tym rodzaju. Ale zastanawia mnie jedno, budynek WTC który ma [b]110 pięter[/b] zawala się w zaledwie [b]8sekund!![/b] Zapewnienia mówiły że wytrzymają one uderzenie nawet kilku takich samolotów. Dla porównania weźmy datę 28 lipca 1945, Empire State Building, uderzenie bombowca B25, bombowiec przeleciał przez cały budynek, a mimo to stoi on do dzisiaj. 17 październik 2004, 54 piętrowy budynek znajdujący sie w Wenezueli, płonie przez 17 godzin, pożar został opanowany. 12 lutego 2005 Madryt, 32 piętrowy budynek płonie 24 godziny, 10 pieter się zawaliło, ale mimo to budynek przetrwał.
  Zeznania świadków mówią, że w wieżach było kilka eksplozji na różnych piętrach, Wybuchy na samym dole nie mogły spowodować instalację gazowe, ponieważ specyfikacje zabraniały instalowania tam zbiorników gazu. Więc pytanie co eksplodowało na poszczególnych pietrach?? Podłożone ładunki wybuchowe?? Być może. Może bliźniacze wieże były burzone w "kontrolowany" sposób, tylko pod pretekstem aby zaatakować arabów, że to oni za tym stoją.
  Drugie pytanie, dlaczego samoloty nie zostały przechwycone przez myśliwce? Maksymalna prędkość tych odzutowców to 3000km/h (trzy tysiące!). Niby dlaczego nie zdążyły one dolecieć do porwanych samolotów, przecież z najbardziej oddalonej bazy mogłyby by one dolecieć do tychże samolotów w kilkanaście minut, a porwane samoloty latały bezkarnie nad ameryka przez ponad godzinę.

  Czy oby na pewno za tym stoja terroryści?

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium