Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 14938 do audycji:
I Debata (nie)kontrolowana: Magowie Bogów cz. 1
(wróć do audycji)
 • Judgement1 (2016-05-24 21:15:17) | RAPORT | E-mail
  I tak samo nie ma żadnego spisku wsród egiptologów. Oficjalna wersja, że piramidy były grobowcami jest prawdziwa. Z tym, że trzeba rozumieć co egipcjanie mają na myśli używając słowa grobowiec. Jest to urządzenie w którym jeśli się umieści ciało to to ciało pomimo opuszczenia energi życiowej nie rozkłada się tak jak to się dzieje z ciałem poza tym urządzeniem. Te piramidy to prymitywne jonizatory zabijające stworzenia, które rozkładają ciało po jego śmierci. Z tym, że jeśli by przebywała tam osoba "nieczysta" to nastąpiłoby zwyczajne śmiertelne zatrucie organizmu z powodu niewydolności systemu wydalniczego. Taki faraon tak samo jak w przypadku wyroczni greckich z ich podziemnymi grotami mógł obcować z drugą stroną (zmarłymi? drugą częścią człowieka zgodnie z koncepcją dipolarnej grawitacji dr Jana Pająka?) zachowując fizyczne ciało. Fizyka w przypadku jednych jak i drugich jest identyczna, bo w mózgu człowieku tam przebywającego (a co za tym idzie w całym ciele) wytwarza się fala stojąca (samo zresztą słowo piramida to dosłownie fire lub flame in the mind) łamiąca bariery prędkości światła a co za tym idzie ograniczenia nakładane przez czasoprzestrzeń.
  Swego czasu w ramach Lektur Paranormalium był czytany fragment "Podróży poza ciałem" Roberta Monroe'a, w której to książce Monroe'owi jego przewodnik (inspek) powiedział, że przyczyną jego stanu wychodzenia z ciała był dach w domu w którym nieszkał (wykonany z miedzi o kształcie piramidy).
  Tak samo nie ma żadnej tajemnicy czym jest Gobekli Tepe (dosłownie wnętrzności góry). Każda architektura zgodnie z klasyczną nauką to zamrożona muzyka. Z tym, że tak jak swego czasu była moda budowania katedr romańskich czy gotyckich lub kamiennych kręgów tak, widocznie wcześniej identyczne struktury zasypywano ziemią, być może w celu zapobiegnięciu dewastacji. Działanie to samo tylko, że z zewnątrz wygląda to na kopiec. Równie dobrze można by rozkopać kopiec Kościuszki i udowadniać, że Polska, a nie Turcja jest kolebką ludzkości.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium