Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 12554 do audycji:
21 sierpnia 2015
(wróć do audycji)
 • SkrzydlataŻmija (2015-08-24 8:48:44) | RAPORT
  Audycja jest świetna, z powodów o których pisze Iza. Różnica między p. Mariuszem a zwolennikami okrągłej ziemi, płaskiej ziemi itd. (różne poglądy w różnych czasach dominowały) jest taka, że jedni w jakimś okresie są skumani z władzą i mają w ręku szkolnictwo, a inni nie. Denerwuje was p. Mariusz nie dlatego, że ma słabe argumenty naukowe, ale dlatego, że wiele razy słyszeliście zupełnie inne informacje i wam się to wgrało w łeb, jak na taśmie magnetofonowej. Nauka ma być obiektywna i racjonalna, nie zważać na to czy coś jest dziwne, odmienne od tego co pierniczą w szkołach (urzędach manipulacji rządowej i szerzenia ciemnoty powszechnej), czy ten albo tamten jest chory psychicznie, a może w świetnej psychicznej formie. Trzeba badać i udowodnić, że coś jest prawdziwe, reszta się nie liczy!
  Inna sprawa, że poglądy religijne p. Mariusza, są dla mnie przerażające. "Bóg jest w środku kuli", "wszyscy którzy wierzą w heliocentryzm to sataniści i zostaną wybici, wszelkimi metodami, jak jest napisane w Apokalipsie." Tu ujawnia się jego wiara, czysto religijna, a nie podejście naukowe. Ta wiara, to słuchać Boga, który siedzi w środku kuli, wówczas nas nie zabije, umrzemy sami ze starości.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium