Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: Bill Clinton
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Katastrofy samolotów-widmo
Opublikowano: 2012-03-28 19:53:50
Katastrofy samolotów-widmo są stosunkowo nowym zjawiskiem, istnieje jednak kilka doniesień o takich przypadkach. Scenariusz zwykle wygląda następująco: świadkowie widzą zniżający się samolot, często w płomieniach. Słyszą uderzenie i czują drżenie gruntu, gdy samolot rozbija się. Czasami widoczne są dym i płomienie, świadkowie zaś czują zapach rozlanego paliwa. W trakcie dochodzenia okazuje się jednak, że po wypadku nie m śladu. Nie tylko nie ma wraku, ale ró... (czytaj więcej)

Twarze, twarze, wszędzie twarze! Czyli o tym, dlaczego widujemy twarze lub "duchy" tam, gdzie ich nie ma
Opublikowano: 2009-08-24 23:03:45
Ponad 10 lat temu Diana Duyser z Hollywood w stanie Floryda w USA otrzymała przesłanie religijne za pośrednictwem nietypowego medium: grillowanego serowego sandwicza, którego sama przyrządziła. Gdy przyjrzała się brązowym śladom na powierzchni chleba, oczom jej ukazało się skądinąd znajome oblicze. "Ujrzałam spoglądającą na mnie twarz, to była Matka Boska", powiedziała reporterom w 2004 roku. "Byłam zaszokowana".... (czytaj więcej)

Tajemnicza katastrofa samolotu kapitana Mantella
Opublikowano: 2009-03-18 22:38:34
Kroniki zawierające raporty z obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających zawierają wiele zagadek, których nie udało się do tej pory rozwiązać. Jednym z najbardziej znanych i najdłużej badanych wydarzeń z udziałem UFO jest tajemnicza katastrofa lotnicza kapitana Thomasa Mantella. Historyk David Michael Jacobs stwierdził, że przypadek Mantella podzielił odbiór manifestacji UFO na dwie koncepcje : społeczną i rządową. Wcześniej, mass-media zazwyczaj traktowały raporty o obserwacj... (czytaj więcej)

Gdy duchy dzierżyły władzę w Białym Domu
Opublikowano: 2006-05-22 10:45:00
Co by się stało, gdyby ujawniono, że prezydent Bush urzędując w Białym Domu słuchał porad duchowego medium? Co, jeśli ludzie dowiedzieliby się, że nawet poszedł po porady na seans przed objęciem władzy? Naród byłby oburzony i żądał odsunięcia go od władzy, by móc go natychmiast oskarżać. Wielu nagle zakwestionowałoby jego rozsądek, inni szukaliby medycznych porad u psychologów. Nie tak dawno Pierwsza dama Hillary Clinton wpadła w tarapaty po tym, jak ujawniono, że r... (czytaj więcej)

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium