System reklamy TestNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #1241, wysłana przez Atoris

Data obserwacji: 22-30 lipiec 2012 rok
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja): inne
Miejsce dokonania obserwacji: Za domem
Na początku,miałem wtedy 13 lat.
Były wtedy wakacjie i do puźna graliśmy w piłkę .Tak około godziny 22 przyjechałem do domy.Wszedłem do domu i napiłem sie a taty nie było (jak się puźniej okazało był w łazience). Wyszedłem jeszcze na dwór ,by zaprowadzić rower do garażu.Gdy wyszedłem ,usłyszałem że ktoś tłucze buelki.Z myśla że to właśnie mój tata ,zatrzymałem się i krzyknąłem ,ale nikogo nie było(miało to miejsce za domem,a tam nie dociera światło lamp). Stanąłem jak wryty.Nadal było słychać dzwięk tłuczonych butelek.Pobiegłem szybko do domu.Powiedziałem o tym mamie i własnie wtedy zobaczyłem jak tata wychodzi z łazienki .Mama lekko przestraszona powiedziała że wczesniej też słyszała.(Wykluczam sąsiadów poniewaz byli na weselu)Gdy juz poszedlem do lazienki ,uslyszalem drapanie w szybie.Rano jak sie okazalo.nigdzie zadne szkla nie lezaly.Przez pare tygodniyslelismy o tym ,ale nie znalezlismy wytlumaczenia ,lecz kazdy proponowal.ze to duchy.

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium