spedycja międzynarodowa polska hiszpaniaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Czy znamiona mają jakiś związek z poprzednim życiem?


Dodano: 2014-11-17 02:42:21 | Wyświetleń: 15972 | 🕑 Odłóż na później


Czy znamiona mają coś wspólnego z poprzednim wcieleniem danej osoby? Wydaje się, że niektóre z nich - tak, aczkolwiek nie wszystkie.

Znamiona to znaki lub wady skórne znajdujące się na skórze człowieka po narodzinach.

Pierwszym znanym mi naukowcem, który przeprowadził poważne badanie nad reinkarnacją i znamionami, był dr Ian Stevenson, przewodniczący Wydziału Psychiatrii Uniwersytetu w Virginii w USA.

Zbadał on ponad 3000 przypadków spontanicznych wspomnień z poprzedniego życia u dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Odkrył on istotny dowód na istnienie wspomnień z wcześniejszych wcieleń i opisał ok 20 z nich w swojej pionierskiej książce "Twenty Cases Suggestive of Reincarnation", opublikowanej przez wydawnictwo uniwersyteckie w Virginii w 1974 roku.

Oto niektóre spośród istotnych związków między znamionami a przeszłymi wcieleniami, jakie stwierdził dr Stevenson po zbadaniu 210 osób:1. Indyjski chłopiec imieniem Maha Ram pamiętał, że w poprzednim życiu został zabity strzałem z bliskiej odległości. Pamiętał wystarczająco dużo szczegółów, by Stevenson mógł odnaleźć raport z autopsji człowieka przypuszczalnie reinkarnowanego jako Ram. Znamiona na klatce piersiowej Rama (widoczne na zdjęciu powyżej) odpowiadają ranom u tamtego człowieka.

2. Dwunastolatek ze Środkowego Wschodu, który miał na szyi znak lub skazę w kształcie kręgu, pamiętał, jak dwóch jego wujów obcięło mu głowę, aby otrzymać po nim spadek.3. Karen Kubicko opublikowała swoje zdjęcia ze szkoły średniej ze znamieniem na karku (fotografię prezentujemy powyżej), a następnie zdjęcie z późniejszego okresu bez tego znamienia. Mówiła, że pamięta że w poprzednim życiu była kobietą o imieniu Helen, która zmarła w 1927 roku w wyniku trafienia przez zabłąkaną kulę. Znak znajdował się w miejscu, w którym w jej wizji trafił ją pocisk. Gdy sobie to przypomniała, znamię stopniowo znikło.

Kilka lat temu na moje seminaria uczęszczała doktorująca studentka z wydziału inżynierii genetycznej Uniwersytetu Filipińskiego, która miała dużego krwiaka w dolnej części pleców i wielkiego pieprzyka po prawej stronie brzucha. Podczas sesji regresyjnej na moich zajęciach, ujrzała siebie jako mężczyznę - przywódcę rebelii nawołującego lud do chwycenia za broń i powstania przeciwko rządowi w XVII-wiecznych Włoszech.

Zauważył ją tam żołnierz, który wbił jej w plecy drewnianą włócznię. Inny żołnierz postrzelił ją w prawą część brzucha.

W jeszcze innym ciekawym przypadku zbadanym przez dra Jima Tuckera, kontynuatora prac dra Stevensona, znamię zostało połączone z poprzednim wcieleniem.

"W Tajlandii zmarła starsza kobieta, która chciała się ponownie urodzić jako chłopiec. Jej córka zanurzyła palec w białej papce i zrobiła znak na szyi kobiety. Krótko po śmierci kobiety jej córka urodziła syna, który posiadał biały znak z tyłu szyi, który wyglądał tak samo jak biały znak z papki zostawiony na karku zmarłej kobiety".

Powyższe historie, jak również kilka innych, można przeczytać na stronie internetowej: www.spiritsciencemetaphysics.com

Gdy zapytano dra Stevensona, w jaki sposób znamiona wciąż pojawiają się na skórze reinkarnowanej osoby nawet gdy znajduje się już w nowym ciele, odpowiedział, że to z powodu pamięci wcześniejszego życia, która wciąż może siedzieć mocno w jej umyśle. A może to po prostu jest niezbędne, aby przypominać osobie o jej poprzedniej inkarnacji.

Jaime Licauco, Phlippine Daily Inquirer
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • Oświecony (2014-11-19 1:17:27) #10328   ❗❗❗   📧
  Posiadałem czarną plamę na czole. W momencie, kiedy zacząłem przypominać sobie poprzednie wcielenia - około dwóch lat temu - plama znikła.

  Odpowiedz
 • Zażółć gęśłą jaźń (2014-11-19 21:18:49) #10335   ❗❗❗
  Zauważyłem że macie problem z polskimi znakami w nickach w innych wpisach. Jak się pokaże poprawnie, to nie ma problemu, można to skasować, jak nie to bym prosił o naprawę problemu bo to nieprofesjonalnie wygląda.

  Odpowiedz
 • Ivellios (2014-11-20 2:41:52) #10337   PW   ❗❗❗   📧
  Problem z polskimi znakami właśnie usunąłem. Miałem się do tego zabrać od dawna, jednak z takich czy innych powodów bez przerwy to odkładałem. No ale w końcu nadeszła ta wiekopomna chwila ;-)

  Oświecony, a nie zacząłeś czasem odprowadzać swoich wcześniejszych wcieleń? To również może dawać pewne fizyczne efekty w postaci np. znikania znamion i innych skaz.

  Odpowiedz
 • mnich (2014-11-23 9:01:53) #10363   ❗❗❗
  No i gdzie to rzekome znamię na karku tej kobiety? Nie widzę... Powinniście zaznaczać jakimś kółeczkiem, czy coś. Patrzę i nie widzę...

  Odpowiedz
 • Smeagol (2014-11-23 17:36:46) #10368   ❗❗❗   📧
  Czyli moje Plamy café au lait mają jakieś znaczenie? ah to nie znamie tylko choroba :(

  Odpowiedz
 • jgjvj (2014-12-04 21:30:14) #10524   ❗❗❗
  Moja mama ma takie dwie jakby strzałki na lewej ręce, takie jakby płytkie wgniecenia w skórze i mówi, że ma obraz, że ją ktoś w tym miejscu przypala jakimś dziwnym przedmiotem. Coś takiego oczywiście nie miało nigdy miejsca w tym życiu więc kto wie. Myślę, że świadomość duszy wpływa na takie zmiany, dowód na to, jaki wpływ ma umysł na ciało.

  Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Życie po śmierci
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium