Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego

Brytyjczycy przestają ścigać UFO


Dodano: 2009-12-04 21:09:28 | Wyświetleń: 10546 | 🕑 Odłóż na później
Brytyjskie Ministerstwo Obrony po ponad 50 latach istnienia zamknęło jednostkę badającą przypadki pojawienia się UFO. Powód? Nie chce jej dalej finansować, bo nie ma zagrożenia ze strony istot pozaziemskich.

Ministerstwo Obrony powiedziało, że nie ma dowodów na zagrożenia dla Wielkiej Brytanii ze strony UFO ani dowodów na ich obecność na ziemi, mimo tysięcy doniesień przesyłanych na skrzynki mailowe lub zgłaszanych na infolinii.

Zastrzeżono jednocześnie, że nie ma żadnej opinii na temat istnienia bądź nieistnienia obcych form życia. Jednocześnie wskazano, że ponieważ badania nad UFO nie mają żadnego znaczenia dla obronności, ich dalsze finansowanie z budżetu obronnego byłoby niestosowne.

Rzecznik ministerstwa obrony dodał, że wszelkie zagrożenia z powietrza wykryłyby radary, po czym zajęłyby się nimi samoloty RAF. ZAjmujący się UFO funkcjonariusz został przeniesiony do innej jednostki i zajmie się bardziej palącym zadaniami. Dzięki temu zaoszczędzonych zostanie 44 tys. funtów rocznie.

Źródło: TVN24.PL

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:
[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


 • Maciek
  (2010-04-13 14:23:38) #4791 | 👮 raport

  "wszelkie zagrożenia z powietrza wykryłyby radary, po czym zajęłyby się nimi samoloty RAF"


  Wolne żarty , jeśli te ufoludki naprawdę istnieją to wątpię aby nie poradzili by sobie z waszymi samolocikami. Oni są bardziej rozwinięci od nas , naszą siłą zbrojną możemy im naskoczyć .

  Odpowiedz


 • nie scigaja
  (2012-02-04 09:47:50) #7184 | 📧 email | 👮 raport

  nie scigaja bo sa kompletnie bezradni, tego nie potrafia sie przyznac

  Odpowiedz


 • stiopa
  (2012-03-13 16:50:38) #7295 | 👮 raport

  Maciek: wolne żarty! ;-) Skąd czerpiesz tę pewność? Z filmu ARMAGEDON? :-) Czy naprawdę wierzysz, że obcy konstruując swoje maszyny przewidzieli możliwość ataku pociskami 27mm i uczynili je (w jaki sposób?) odpornymi na rażenie bronią jądrową? Analogicznie: czy marines są odporni na trafienia prymitywną strzałą z łuku albo śrutem z dubeltówki dziadka?
  Jeżeli obcy naprawdę planują inwazję na Ziemię, to mogą nas wziąć jedynie dzięki przewadze umsłoweja nie militarnej - bez sensu byłoby pokonanie ludzi kosztem spopielenia planety - chyba, że przyjmiemy model obcego, jako plagi niszczycielskiej szarańczy rodem ze wspomnianego filmu. Ale w takim razie dlaczego zwlekają z atakiem już 70 lat!

  Odpowiedz


 • krystian12x
  (2013-02-02 13:41:29) #7679 | 👮 raport

  Czemu myślicie ze obcy planują inwazję na ziemi ?? Ja mam duzo ksiazek o bliskich spotkaniach III stopnia, rózne magazyny o ufo itd bo moj ojciec sieinteresuje ja przejęlem to po nim ;). I z tych ksiazek , opowiesci tych wziętych nie wynika nic zeby oni planowali przeprowadzic inwazję na ziemi.. to jest złe rozumowanie. Oni przylatują tu w różnych celach tak to wszystko jest zaplanowane ale np. jesli oni porywaja ludzi to badaja ich ,pobierają próbki np spermy bo w jednym prypadku tak było , rózne są przypadki .


  Odpowiedz


Tagi
Inne artykuły
z działu UFO - nieznane obiekty latające
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium