Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Przemysław Nowakowski - Ponadwymiarowi. 33 najbardziej tajemnicze postacie w dziejach


Dodał: administrator, 2018-04-30 19:25:05
UWAGA: Ten materiał został dodany przez jednego z użytkowników. Redakcja Radia Paranormalium nie ponosi za niego odpowiedzialności. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że ten materiał nie powinien się tu znaleźć, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
Co łączy wielkich mistrzów starożytności: Imhotepa, Pitagorasa, Hermesa Trismegistosa z Gurdżijewem, Bławatską czy Teslą? Dlaczego raz na kilka pokoleń przychodzą na świat ludzie ponadwymiarowi nie tylko umysłem, ale i duchem? Czy niosą oni przesłanie z tajemniczych innych przestrzeni bytu?

O tym wszystkim w swojej książce opowiada Przemysław Nowakowski – bydgoski pisarz i publicysta związany z "Nieznanym Światem", podobnie do tytułowych ponadwymiarowych człowiek wielkiego formatu. Ten erudyta (i laureat teleturniejów wiedzy), nauczyciel, politolog, animator kultury, wielbiciel szarad, autor książek doskonale znanych miłośnikom tajemnic: "Kręgi, cuda, kwanty" (z Wojciechem Chudzińskim) oraz "111 filmów z duszą" (z Wojciechem Chudzińskim i red. Markiem Rymuszko), ma na swoim koncie także zbiór opowiadań "Partia domina", a także poradnik dla pedagogów "Vademecum kreatywnego nauczyciela".

Charyzmatyczny, niezwykle elokwentny autor łączy ze sobą dotychczas niespenetrowane obszary ezoteryki oraz historii i pyta, czy inny wymiar podsyła nam co jakiś czas ludzi wybitnych, którzy zostawiają na Ziemi ślad trwalszy niż pozostali, popychając cywilizację do przodu? Imhotep pozostawił po sobie piramidy, Hermes Trismegistos stworzył podstawy wiedzy tajemnej, zaś Tesla, jak mawiali jego współcześni, wynalazł XX wiek. Ale nie wszyscy ponadwymiarowi zapisali się trwale w dziejach. Przesłanie i misja niektórych były dla ludzkości zbyt trudne, do tego stopnia, że wymazano ich z kart historii…

Co ponadwymiarowi mówią o przeznaczeniu naszej cywilizacji i czy na Ziemi żyje obecnie ktoś, kogo możemy tym mianem określić – opowie Przemysław Nowakowski.
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Tagi
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium