Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Świat badaczy i fascynatów tematyki nieznanego poniósł niepowetowaną stratę. 22 lipca 2019, w wieku 71 lat, do lepszej rzeczywistości przeszedł założyciel i redaktor naczelny "Nieznanego Świata", Marek Rymuszko
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Jan W. Suliga - Tarot a Kabała


Dodał: administrator, 2018-04-30 19:33:35
UWAGA: Ten materiał został dodany przez jednego z użytkowników. Redakcja Radia Paranormalium nie ponosi za niego odpowiedzialności. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że ten materiał nie powinien się tu znaleźć, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
Relacja ze spotkania w Księgarni Galerii "Nieznany Świat" z dr. Janem W. Suligą (Warszawa, 22.02.2017).
Czytaj więcej:

Dr Jan Witold Suliga z wyk­sz­tałce­nia etno­graf i antropolog kul­tury, pasjonuje się wróżbami i kar­tami Tarota. Od ponad 30 lat nie tylko się nimi zaj­muje, ale także o nich pisze. Jego Tarot – karty które wróżą, to pier­wsza w powo­jen­nej Polsce ofic­jal­nie wydana na ten temat pozy­cja.
Autor licznych artykułów oraz książek, m.in.: "Bib­lia szatana". "His­to­ria kart Tarota", "Tarot Magów", "Wielcy magowie świata" czy "Aniołowie w trady­cji i sztuce judeochrześ­ci­jańskiej".
Opra­cował też i wydał dwie talie Tarota. Prowadzi, cenione w środowisku, warsz­taty, kursy doty­czące pracy z tymi mag­icznymi kar­tami oraz szerzej pojętego wróżbiarstwa.
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Tagi
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium