Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Świat badaczy i fascynatów tematyki nieznanego poniósł niepowetowaną stratę. 22 lipca 2019, w wieku 71 lat, do lepszej rzeczywistości przeszedł założyciel i redaktor naczelny "Nieznanego Świata", Marek Rymuszko
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Władysław Batkiewicz - Starosłowiański Masaż Brzucha


Dodał: administrator, 2018-04-30 19:26:16
UWAGA: Ten materiał został dodany przez jednego z użytkowników. Redakcja Radia Paranormalium nie ponosi za niego odpowiedzialności. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że ten materiał nie powinien się tu znaleźć, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
Relacja ze spotkania w Księgarni Galerii "Nieznany Świat" z Władysławem Batkiewiczem (Warszawa, 31.08.2016).

Władysław Batkiewicz – licencjonowany fizjoterapeuta, wykładowca Mikrokinezyterapii oraz Starosłowiańskiego Masażu Brzucha, który na terenie całego kraju prowadzi wykłady, kursy, a także działalność terapeutyczną. Będąc na Ukrainie, zetknął się z metodą, która w spektakularny sposób poprawiła jego zdrowie. Zafascynowany rezultatami terapii, zaczął zgłębiać tajniki „masażu brzucha”, najpierw w Kijowie (Stowarzyszenie Terapeutów Manualnych – pod kierunkiem Nikołaja Nasikowskiego), a następnie we Lwowie (Lwowski Uniwersytet Medyczny – u prof. Łukjana Andrijuka, kierownika Katedry Rehabilitacji i Medycyny Alternatywnej).

Starosłowiański Masaż Brzucha (inaczej SMB, Strukturalno-Funkcjonalna Terapia Trzewi lub terapia wisceralna) – zatwierdzony przez Ukraińskie Ministerstwo Zdrowia w programie podyplomowego kształcenia lekarzy w zakresie medycyny alternatywnej – to wywodząca się z tradycji medycyny słowiańskiej metoda pracy z narządami wewnętrznymi jamy brzusznej. W Rosji i na Ukrainie podniesiono ją do rangi naukowej, w Polsce całkowicie o niej zapomniano. Terapia ta, będąca formą głębokiej profilaktyki zdrowotnej, polega na bardzo lekkim uciskaniu narządów jamy brzusznej w ściśle określonej kolejności. Powoduje ono rozluźnianie przykurczów mięśni gładkich, napięć otrzewnej, krezek, wiązadeł oraz naprężeń pomiędzy kręgosłupem, a organami wewnętrznymi jamy brzusznej. Dzięki temu poprawia się działanie układów: pokarmowego, moczowo-płciowego, krążenia i nerwowego. Delikatna forma pracy daje niekiedy zdumiewające rezultaty, przynosi ulgę i relaks, gwarantując pacjentowi bezpieczeństwo (pod warunkiem przestrzegania ściśle określonych przeciwwskazań).

Książka Władysława Batkiewicza "Starosłowiański Masaż Brzucha" – owoc połączenia jego doświadczeń z życiową pasją – stanowi przekaz wielowiekowej mądrości uzdrowicieli słowiańskich, zweryfikowanej przez współczesną medycynę klasyczną i wzbogaconej o praktykę autora. Towarzyszy temu nadzieja, że wiedza ta, po latach zapomnienia, powróci do świadomości Polaków.
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Tagi
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium