Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Kryształowe czaszki to "współczesne fałszywki" - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 12, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • Thodh (2008-05-28 06:32:01) #233   ❗❗❗
  Ostroznie ze zbyt daleko podwazajacywimi wnioskami

  Odpowiedz
 • Ivellios (2008-06-01 23:12:47) #241   PW   ❗❗❗
  Umiesz czytać ze zrozumieniem?  Wiek tych czaszek ustalono na podstawie badań drobinek metali, jakie się na nich znajdowały... takich związków chemicznych Aztekowie, Majowie i inni iksowie nie znali...

  Odpowiedz
 • hydrant (2008-06-01 21:38:42) #242   ❗❗❗
  Od kiedy to artefakty datuje się na podstawie prawdopodobnej metody wykonania? Wielki LOL dla tych panów...

  Odpowiedz
 • niobe (2008-06-02 12:34:00) #245   ❗❗❗
  przeciez juz od dawna wiadomo ze nie mieli takiej mozliwosci zrobic takiej czaszki. Ale mogl zrobic to ktos inny. I nie wydaje mi sie ze byloby to zrobione niedawno przez ludzi

  Odpowiedz
 • Thor10000 (2008-06-04 17:09:47) #248   ❗❗❗
  Z tego co czytałem w internecie czaszki wykonały cywilizacje przedpotopowe które dysponowały zaawansowaną technologią ,a Aztekowie i inne ludy zatrzymały je jako pozostałość po nich.

  Innymi słowy póki nie będzie dowodów na to że cywilizacje przedpotopowe ich nie wykonały, żadne wątpliwości nie zostaną rozwiane.

  Odpowiedz
 • Noctivivans (2008-06-03 22:03:13) #249   ❗❗❗
  Ciekawe, czy ktokolwiek rozpatrywał taki wariant, że czaszki zostały wykonane przez Azteków (lub inną starożytną cywilizację), a potem doszlifowane (udoskonalone) przez późniejsze pokolenia (niekoniecznie z nimi związane). Z tego co wiem, to podobna historia miała miejsce w przypadku Sfinksa egipskiego - kiedyś miał większą głowę, ale gdy w wyniku erozji (? - nie pamiętam dokładnie) została uszkodzona, któryś z późniejszych władców kazał ją odnowić, tj. nadać jej obecny kształt. Dlatego jest za mała w stosunku do tułowia.

  Odpowiedz
 • Diaboliq1980 (2008-11-16 14:08:19) #1371   ❗❗❗
  Ja osobiscie nie wierze w poglądy rzekomych uczonych badajacych czaszki.Instytut smithsona znany jest z ukrywania najlepszych kąsków archeologicznych..Celowe wprowadzanie ludzi na całym świecie w błąd to domena tego instytutu.Wiedza która posiadaja mogla by zmienic cały pogląd na wspolczesne widzenie swiata...Nie jest i nie bedzie nam dane poznac nawet procenta fantastycznych odkryc jakie nastapiły...A co z komorą ktora znajduje sie pod sfinksem....Co z wiedza warta miliardy dolarow ktora tam jest....??

  Odpowiedz
 • vbig (2008-12-14 20:10:49) #1600   ❗❗❗

  "niobe" napisał:

  przeciez juz od dawna wiadomo ze nie mieli takiej mozliwosci zrobic takiej czaszki. Ale mogl zrobic to ktos inny. I nie wydaje mi sie ze byloby to zrobione niedawno przez ludzi

  Tak, pewnie- UFO to nam napewno na pamiątkę zostawiło :/

  Odpowiedz
 • Diego (2009-02-03 14:00:07) #2183   ❗❗❗
  Czego to ludzie nie stworzą dla sensacji ;] Labirynty pod Sfinksem? Dowody proszę :D I nie chodzi mi o książki, filmy czy artykuły przesiąknięte przez New Age!

  Odpowiedz
 • knowed (2010-02-28 01:15:10) #4619   ❗❗❗

  "Diego" napisał:

  Czego to ludzie nie stworzą dla sensacji ;] Labirynty pod Sfinksem? Dowody proszę :D I nie chodzi mi o książki, filmy czy artykuły przesiąknięte przez New Age!


  Gosciu - jestesmy zwyklymi szarakami daleko poza kurtyna dzialan organizacji pozwalajacych nam wiedziec tyle ile chca...
  wiec nie mow o dowodach

  Odpowiedz
 • markowski (2010-06-30 14:56:05) #5197   ❗❗❗
  Na miłość boską , takich bzdur to nie czytałem od urodzenia a mam 58 lat , z zawodu jestem technikiem i pracuję na obrabiarkach cyfrowych.Tak jakiś metys wziął dremelka i ot sobie tak wyszlifował
  taką czaszkę.Takich "naukowców" to powinno sie publicznie lać po łbach aż rozumu nabiorą, jak się czegoś nie rozumie
  to nie należy komentować.po prostu nie wiemy kto i jak to wykonał,precyzja wykonania przekracza nasze obecne możliwości, przypominam to nie stal czy szkło ale kryształ a to jest zupełnie inna bajka Panowie i Panie naukowcy.

  Inna sprawą jest że pojąć nie mogę w czyim interesie i po co żyjemy od co najmniej 100 lat w potęgującym się kłamstwie, ludzi zwykłych ludzi nie informuje sie praktycznie o niczym a jeśli już to są to informacje kłamliwe, dziwi również fakt uczestnictwa w tym paskudnym procederze ludzi nauki, w imię czego to robią , chyba tylko dla pieniedzy lub władzy.Smutny to świat gdzie kłamstwo z pieniądzem pod rękę chadzają.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 12, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium