Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Katastrofa UFO w USA - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 7, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • JU. (2010-03-05 22:51:02) #4645   ❗❗❗
  Ktoś zabawia się kosztem ludzi na Ziemi i robi na tym duże pieniądze, a podatnicy napędzają im pieniądze do kieszeni G8 globalistów zdrajców Układu Słonecznego z Bogiem Jezusem. Już wkrótce będą mieli zapłatę w markach NRD i kąpiel w mleku wapiennym i zostaną mydłem niszczącym wirusy ! AMEN.

  Odpowiedz
 • JU. (2010-05-29 20:38:12) #5017   ❗❗❗
  W Polsce na Mazurach, nad Wrocławiem widziałem wiele razy NOL-e wykonywujące ewolucje których nie może wykonać samolot ziemski. Wiele lat temu, kiedy z koleżankami i kolegą małym fiatem wracaliśmy z Częstochowy, czuliśmy jakiś niepokój i zabłądziliśmy, ale w pewnym momencie zobaczyliśmy wiszący nad nami pod pewnym kątem NOL (Gwiazda). Precyzyjnie wjechaliśmy na dobrą drogę. NOL prowadził nas w kierunku Wrocławia ! W połowie drogi zatrzymaliśmy się za potrzebą. Panie na prawo a ja z kolegą na lewo. Zauważyłem, że stanęliśmy się koło malutkiej drewnianej kapliczki z krzyżem. Gdy zdziwiony na nią patrzyłem dostałem wiązką fal w głowę i to co mnie uderzyło odbiło się od mojej głowy i trafiło w kapliczkę. Zobaczyłem dwie kapliczki ale jedna jakby się uziemiła i zniknęła! Poczułem wielką ulgę i odruchowo spojrzałem na NOL. W kierunku NOL leciała rakieta bo widać było wyraźny strumień płomienia z dyszy! Gdy ta rakieta była bardzo blisko NOL zobaczyłem unik gwiazdy! Zwrot NOL był gwałtowny i rakiet ominęła NOL. Byłem zdziwiony bo uświadomiłem sobie, że ktoś chciał zniszczyć NOL, który nas pilnował. Wszyscy to widzieliśmy ! Wszyscy weseli ruszyliśmy dalej i śpiewaliśmy piosenki. NOL leciał nad nami i około 50 km od Wrocławia lądował z rozbłyskiem. Mając 9 lat, pierwszy raz zobaczyłem NOL żółty lecący z zawrotną prędkością od Gór Sowich w kierunku wschodnim. ok 2002r. Statek kosmiczny który, z Atlantyku wzbił się w Niebo, który filmował samolot NATO, dużo wcześniej wysłał do mnie świetlistą postać, która była wiele dni w moim pokoju. Ta postać przed odlotem tego NOL poprosiła mnie bym ją wypuścił na balkon. Spełniłem jej prośbę i po krótkim czasie, głos powiedział: włącz tele ekspress, więc włączyłem i zobaczyłem co wyżej opisałem. Po wielu dniach leżałem spokojnie w domu i mózgiem zobaczyłem,tak jak w teleskopie z podziałką rój gwiazd ale innych niż widać z Ziemi. Były piękne i posłyszałem piękna muzykę i miły głos: tu jesteśmy! Po kilku minutach wszystko zniknęło! Oni uratowali mi wtedy życie 1 To co opisuję to mała kropla w morzu to co widziałem, ale gdy bym to opisał to tylko 3% ludzi by zrozumiało o co chodzi! Nasza Matka Ziemia i Ojciec Księżyc to dzieło Pana Boga Jezusa! Co wieczór widzę wolno NOL lecący w kierunku Brukseli ! To obrońca Europy! Wkrótce będzie straszliwa wojna, którą zaplanowali politycy-sataniści-globaliści-zwani: cyfrowymi cyborgami ! Miejcie czyste sumienie a, przeżyjecie!

  Odpowiedz
 • JU. (2010-05-29 20:50:59) #5018   ❗❗❗
  W Polsce na Mazurach, nad Wrocławiem widziałem wiele razy NOL-e wykonywujące ewolucje których nie może wykonać samolot ziemski. Wiele lat temu, kiedy z koleżankami i kolegą małym fiatem wracaliśmy z Częstochowy, czuliśmy jakiś niepokój i zabłądziliśmy, ale w pewnym momencie zobaczyliśmy wiszący nad nami pod pewnym kątem NOL (Gwiazda). Precyzyjnie wjechaliśmy na dobrą drogę. NOL prowadził nas w kierunku Wrocławia ! W połowie drogi zatrzymaliśmy się za potrzebą. Panie na prawo a ja z kolegą na lewo. Zauważyłem, że stanęliśmy się koło malutkiej drewnianej kapliczki z krzyżem. Gdy zdziwiony na nią patrzyłem dostałem wiązką fal w głowę i to co mnie uderzyło odbiło się od mojej głowy i trafiło w kapliczkę. Zobaczyłem dwie kapliczki ale jedna jakby się uziemiła i zniknęła! Poczułem wielką ulgę i odruchowo spojrzałem na NOL. W kierunku NOL leciała rakieta bo widać było wyraźny strumień płomienia z dyszy! Gdy ta rakieta była bardzo blisko NOL zobaczyłem unik gwiazdy! Zwrot NOL był gwałtowny i rakiet ominęła NOL. Byłem zdziwiony bo uświadomiłem sobie, że ktoś chciał zniszczyć NOL, który nas pilnował. Wszyscy to widzieliśmy ! Wszyscy weseli ruszyliśmy dalej i śpiewaliśmy piosenki. NOL leciał nad nami i około 50 km od Wrocławia lądował z rozbłyskiem. Mając 9 lat, pierwszy raz zobaczyłem NOL żółty lecący z zawrotną prędkością od Gór Sowich w kierunku wschodnim. ok 2002r. Statek kosmiczny który, z Atlantyku wzbił się w Niebo, który filmował samolot NATO, dużo wcześniej wysłał do mnie świetlistą postać, która była wiele dni w moim pokoju. Ta postać przed odlotem tego NOL poprosiła mnie bym ją wypuścił na balkon. Spełniłem jej prośbę i po krótkim czasie, głos powiedział: włącz tele ekspress, więc włączyłem i zobaczyłem co wyżej opisałem. Po wielu dniach leżałem spokojnie w domu i mózgiem zobaczyłem,tak jak w teleskopie z podziałką rój gwiazd ale innych niż widać z Ziemi. Były piękne i posłyszałem piękna muzykę i miły głos: tu jesteśmy! Po kilku minutach wszystko zniknęło! Oni uratowali mi wtedy życie 1 To co opisuję to mała kropla w morzu to co widziałem, ale gdy bym to opisał to tylko 3% ludzi by zrozumiało o co chodzi! Nasza Matka Ziemia i Ojciec Księżyc to dzieło Pana Boga Jezusa! Co wieczór widzę wolno lecący NOL w kierunku Brukseli ! To obrońca Europy! Wkrótce będzie straszliwa wojna, którą zaplanowali politycy-sataniści-globaliści-zwani: cyfrowymi cyborgami ! Miejcie czyste sumienie a, przeżyjecie!

  Odpowiedz
 • tabasko (2010-07-16 16:10:14) #5285   ❗❗❗
  łał ale numer jednak czemu to nie zostalo ujawnione ? ale niewiedzalem ze o tej sprawie ,chociasz duzo czytam na te tematy.

  Odpowiedz
 • marcin (2010-08-27 21:37:53) #5512   ❗❗❗
  oprucz tej katastrofy jest wiele innyh np ta pod rosswel i w naszym kraju do kturej doszlo w 1952 r nad baltykiem ktura zostala zatajona albo ta z brazylji z 2004 r byla jeszcze katastrofa z pelsylwani albo z ubatuby.......... a co do tej katastrofy z usa jest to wielka prawda i tajemnica wiec trzeba sie pzygotowac na wielki przelom w ufologi na calym swiecie.......................

  Odpowiedz
 • antek (2010-12-10 11:02:19) #5872   ❗❗❗
  Nawet w biblii jest dużo opisów które mogą przedstawiać UFO!Zobaczcie sobie Księgę Ezechiela,to zobaczycie ze jest podobny opis ja w tym artykule!

  Odpowiedz
 • INFORMATOR (2012-03-16 17:19:29) #7311   ❗❗❗
  2380 MHz (długości fali 12,6 cm). JEST TO FALA GDZIE UFO NADAJE WIADOMOŚCI

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 7, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium