Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Ludzie na Księżycu: "widzieliśmy UFO" - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 9, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • Goldix (2008-09-14 11:45:58) #880   ❗❗❗
  Ciekawe, a słyszeliście o tym, że niby nie było lądowania na księżycu? Podobno to jest kłamstwo, a zdjęcia są fotomontażem, ponieważ na księżycu nie wieje wiatr, a flaga amerykańska wygląda jak by właśnie wiatr nią powiewał.

  Odpowiedz
 • Martu$ (2009-01-17 11:41:34) #2006   ❗❗❗
  Moim zdaniem to bzdura. Bo gdyby wlasnie zobaczylu UFO to na pewno by powiedzieli to na antenie. A to po prostu kolejna plotka, ktora ma za zadanie zafascynowac, lub przestraszyc ludzi ...

  Odpowiedz
 • lio (2009-04-07 09:00:05) #2764   ❗❗❗
  ci co wymysleli walek z nieladowaniem na ksiezycu powinni sie zastanowic czy w ich domach panuje ta sama grawitacja co w innych

  Odpowiedz
 • Bzdura (2009-06-09 23:13:43) #3162   ❗❗❗
  To jest bzdura,że lądowali na Księżycu...Pisało w jednym artykule że na ksiezycu widac dobrze gwazdiy,A tu na fotce>?Czarno

  Odpowiedz
 • (2009-08-09 13:20:23) #3644   PW   ❗❗❗
  Wieżę w to, że Apollo 11 i jego załoga widziała niezidentyfikowane obiekty latające, będąc na księżycu... co więcej mogły być to nawet inteligentne istoty. Słynne słowa które wypowiedziała załoga takowego statku; "Święty Mikołaj istnieje", zapewne nie miały związku ze słynnym świętym, lecz z UFO i pozaziemskimi istotami. Słowa te inaczej brzmiały by; "obce cywilizacje istnieją", lub "UFO istnieje"... był to tak zwany " Kryptonim- Święty Mikołaj", ową konwersację zapisano na taśmie w siedzibie NASA- w Houston. Następnie transmisja się przerwała, i transmitowano ją dopiero 20 min później.

  Pozdrawiam!

  Odpowiedz
 • Artur (2010-11-02 18:00:50) #5756   ❗❗❗
  Bzdura, na księżycu widać dobrze gwiazdy gołym okiem bo nie ma tam latarni i miast które by dawały światło, podobny efekt uzyskasz wychodząc na pole z dala od miasta. Na zdjęciu nie widać gwiazd ponieważ te aparaty którymi były robione zdjęcia słabo wykwytują światło, a gwiazdy są tak daleko że aparat nie uchwyci ich światła.

  Odpowiedz
 • Fox (2011-07-21 13:39:46) #6764   ❗❗❗   📧
  Edwin Aldrin mówił: "Tam było coś, znajdowało się wystarczająco blisko, aby mogło zostać dostrzeżone, co to mogło być? Teraz, wiesz, nie będziemy w trójkę meldować 'Hej Houston, mamy przed nosem coś ruchomego, nie wiemy co to jest'. Czy możesz nam powiedzieć, co to jest? Nic nie robiliśmy, ponieważ tą transmisję mogłoby usłyszeć wielu ludzi i ktoś mógłby nam kazać zawrócić z powodu obcych albo jakiegokolwiek innego". CIEKAWE JAKIE ZIOLKO BRAL :)

  Odpowiedz
 • Garath (2011-09-22 00:09:11) #6964   ❗❗❗
  Jeśli ktoś uważa że lądowanie na księżycu to fałszerstwo - bo flaga się ruszała - to niech się dobrze zastanowi: specjaliści z nasa by taki istotny fakt pominęli?? - inaczej? dlaczego środowisko astronomiczne na całym świecie nie kwestionuje tego faktu?? Wiatru na księżycu nie ma - ale istnieją prawa fizyki... Co do ufo - dlaczego nie?

  Odpowiedz
 • Arek (2011-09-25 01:08:19) #6970   ❗❗❗
  Goldix
  A pomyślałeś o tym że jak kawałkiem szmaty zatrzepiesz w pomieszczeniu gdzie jest próżnia to ten kawałek szmaty także się będzie poruszał?.
  Popatrz na te filmy i zobaczysz że dopóki astronauci machają swoimi łapkami przy fladze to się porusza, ale gdy już oddawają cześć ( i nikt tam nie grzebie) to flaga jest nieruchoma

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 9, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium