Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Podziemny Szczecin. Pozaziemskie tajemnice III Rzeszy - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 5, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • sarzyna1213 (2009-01-15 11:49:55) #1976   ❗❗❗
  Chciałbym rzeby ktoś odniusł się do informacji podanej tutaj,a dotyczą cej lotniskowca Graff Zeppellin.O ile mi wiadomo to nie zatopili go anglicy(alianci)w porcie w Hamburgu,tylko rosjanie na po wycholowaniu na bałtyk tuż po wojnie.Po jego przejenciu w okolicach Szczecina,(Niemcy upozorowali,zamaskowali go sztuczną wyspe,a przed wkroczeniem Ruskich do Szczecina zatopili na Odrze).a w zasadzie po jego podniesieniu z dna Odry,nie wiedząc co z nim zrobic w rezultacie go zatopili na Bałytku.Proszę o komentarz,i podawanie bardziej sprawdzonych,i wiarygodnych informacji.

  Odpowiedz
 • maniek (2009-02-01 00:45:21) #2158   ❗❗❗
  od dłuższego czasu interesuję się II wojną światową V3 była to wyrzutnia pocisków a rury obok nie były to dodatkowe działa tylko dodatkowy napęd. w czasie gdy pocisk zbliżał się następował wybuch w bocznym dopalaczu co zwiększało ciśnienie gazów w komorze a tym samym przyspieszenie pocisku więc jego energię kinetyczną boczne rury to nic innego jak dopalacze; dodatkowe źródło napędu i energii dla pocisku. dzięki temu również pocisk mógł byś większy cięższy a dzięki temu miał większą moc poprzez zwiększenie ilości materiału pirotechnicznego

  Odpowiedz
 • vito (2009-11-04 13:14:29) #4030   ❗❗❗
  Bardzo interesujące
  czy wiadomo coś na temat Nowej Szwabi?
  jakieś zdjecia terenów zajętych przez Niemców?
  GDZIE TEGO SZUKAĆ
  pozdrawiam

  Odpowiedz
 • shadow_hunter (2010-09-20 12:21:38) #5614   ❗❗❗
  Sądzę, że rzeczywiście Niemcy prowadzili badania na ludziach i budowali różne wynalazki. Napewno to co się pisze w książkach science fiction i w filmach grozy o potwornych krzyżówkach ludzi z psami itp. tworzonymi przez nazistów to gruba przesada. Ale III Rzesza miała talentowanych, wykształconych techników oraz inżynierów, a także spore fundusze, więc napewno tworzyli nową, lepszą broń. Dodatkowo Hitler lubił zabawy z okultyzmem - zapewne marzyła mu się broń nie z tej ziemi. Próbował ją stworzyć ziemskimi metodami, a czy mu się chociaż trochę udało to się pewnie nie dowiemy... Ale to jest moja opinia.

  Odpowiedz
 • Zibi 26 (2011-07-24 14:10:28) #6790   ❗❗❗
  Pozaziemskie technologie III rzeszy. Kupiłem tą książeczkę jakiś czas temu. Bardzo interesuje się tematyką związaną z II wojną ś. a w szczególności jej słabo znanymi aktami. Muszę przyznać, że byłem mocno zawiedziony treścią powyższej publikacji.
  W krótkich słowach można ją określić jako marną, tendencyją. Autorzy mają chyba zbyt wybujałą wyobrażnię. Wydaje mi się, że często mylą prawdy historyczne z własnymi zniekształconymi( znacznie!) wyobrażeniami na ten temat.
  Książki nie polecam, no chyba, że ktoś lubi tanią sensacje bez wątku historycznego. Ale autorzy z góry powinni o tym uprzedzić. Czuje się oszukany. Zainteresowanych tą tematyką polecam książki Igora Witkowskiego, a nawet Nowy Jork- ostatnie słowo Hitlera. To sensacja, ale zdradza kulisy zamachów na miasta wsch wybrzeża stanów Zjednoczonych , które omal nie zakończyły się sukcesem.

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 5, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium