www.wsos.edu.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 96. Debata Ufologiczna Online: Powrót Bogów z Kosmosu
Jednym z często powtarzanych w paleoastronautyce wątków jest "powrót" bogów z kosmosu. Słynny serial Ancient Aliens pytał nas "Czy powrócą?". Jak patrzeć na szanse na powrót planetarnych ojców, którzy pozostawili nas na Ziemi? Kilka kultur na Ziemi wyglądało powrotu bogów - przybyszów z nieba. W paleoastronautyce wątek ten został mocno spopularyzowany, a za typowy przykład podawano tzw. kulty C... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (148.00 MB) | Premiera: 2018-05-13 | Czas trwania: 02:42:42 | Odtworzone x 3972 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Antares (2018-05-19 10:41:59) #38342   ❗❗❗
  Jak jest przedstawiany Bep Kororoti można zobaczyć w tym filmiku:
  www.youtube.com/watch?v=rR2-nje19kY W tle plumka melodia "Lightless Dawn", ostatnio hit audycji radiowych i kanałów YT zajmujących się rzeczami niewyjaśnionymi :-)


  Co do Nasca to zupełnie nie kupuję tłumaczeń że służyło to do nawigacji (cywilizacja która przyleciała z innego układu gwiezdnego musiała posiłkować się w nawigacji jakimiś pająkami i małpami utworzonymi na ziemi???) czy te linie to ślady pojazdów obcych (absolutnie nic na to nie wskazuje). Na marginesie - Nasca ma pecha, najpierw niszczyli płaskowyż budowniczowie autostrady a ostatnio Greenpeace.

  I jeszcze ciekawostka - w połowie filmiku wtręt o datowaniu wytworów na płaskowyżu przez Uniwersytet Bundeswehry
  www.youtube.com/watch?v=lYuIE_ZIZSo
  A sam filmik sam w sobie też bardzo interesujący - polecam obejrzeć.

  Odpowiedz
 • Mika (2018-05-19 22:13:36) #38344   ❗❗❗
  Teoria o pielgrzymkach po narysowanych liniach wydaje się równie rozpaczliwa jak teoria że te ogromne figury i linie wchodzące niejednokrotnie na zbocza gór - służyły do układania nici bawełnianych do produkcji tkanin. Moim zdaniem jest możliwe że zostały one wykonane za pomocą jakichś nieznanych urządzeń - przypominających sondy skanujące wnętrze kopuły z filmu "Prometeusz". Faktem jest tez że starożytni wykonawcy w jakiś niesamowity sposób panowali nad kamieniami i skałami , potrafili je kształtować , unosić i chyba zmiękczać . W Egipcie najstarsze hieroglify i płaskorzeźby nie wyglądają wcale jak wyrzeźbione - one wyglądają jak odciśnięte za pomocą wałka z częścią pozytywną - są jak negatyw odcisku pieczęci . Tak więc może były jakieś urządzenia do tworzenia reliefów , hieroglifów , płaskorzeźb i geoglifów tak by powstawały obrazy bez urobku , ścinali szczyt góry - bez pozostawionego nadmiaru kruszywa . Tego się pewnie nie dowiemy .

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • marq (2020-03-12 9:38:48) #40283   PW   ❗❗❗
  3600 lat czy 3200 lat ale co 7-ne - SIÓDME - zbliżenie się do Ziemi ...

  Naszym Bogiem jest jedyny BÓG - STWÓRCA Kosmosów, Wszechświatów KREACJA Wszechrzeczy i Wszystkiego co jest inteligentnymi cywilizacjami I Całego Stworzenia - BÓG KREACJA jest tak samo Bogiem Naszym jak i Obcych Kosmitów ....

  A Bóg Kreacja wyruszył na "Poszukiwania" własnego Boga Stwórcę Wszystkich conajmniej 13 Wszechświatów w Każdym z conajmniej Siedmiu Kosmosach ....

  Owe Nibiru / Morduck / To Napęd Część końcowa napędu Statku / Pojazdu Boga Kreacji Wszechrzeczy

  Co gorsze owe Nibiru po tylu latach od ostatniej i Jedynej Inspekcji Boga Kreacji Wlecze za sobą Siedem Ciał Kosmicznych Śmieci, które się do niego / za nim przyplątały I to one są groźne dla Ziemi i Ziemian a nie mieszkańcy Nibiru o ile jeszcze je zamieszkują ...

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium