Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Świat badaczy i fascynatów tematyki nieznanego poniósł niepowetowaną stratę. 22 lipca 2019, w wieku 71 lat, do lepszej rzeczywistości przeszedł założyciel i redaktor naczelny "Nieznanego Świata", Marek Rymuszko
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Bibliotekarium
Odcinek: Bibliotekarium odc. 25
Audycja ciekawa z racji tego, że ciekawa jest książka stanowiąca punkt wyjścia do dzisiejszej dyskusji. Rozmawialiśmy o Arce Przymierza, o Etiopii, a wspomnianą książką była "W Poszukiwaniu Arki Przymierza. Etiopia" autorstwa Jędrzeja Majki.
POBIERZ MP3 (168.00 MB) | Premiera: 2017-12-15 | Czas trwania: 03:03:46 | Odtworzone x 476 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 12, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2017-12-17 0:32:36) #37823 | PW | RAPORT | E-mail
  Naukowi i Zachodni badacze -szczególnie Rosjanie Niemcy i Anglo-Amerykanie. Ukradli nam WSZYSTKO - DOKUMENTY z RIESE, Wrocławia, Jeleniej i Zielonej Góry, Bytomia i Okolic wywieźli maszyny i urządzenia - ukradli po międzynarodowym nadaniu Polsce w Zarząd tzw. Ziem Zachodnich a teraz walą Cwaniaka jak Szwedzi, którzy pierwszy raz w Historii najedli się do syta a ich książęta od 1000 lat pierwszy raz się po obżarstwie Odbiło -
  z czego robili sobie żarty i "zawody w bekaniu jako Książęta i ponoć Królowie podczas tzw Potopu czyli Napadu na Arcy wówczas Bogata i zasobną POLSKĘ ("Narodu Skandynawskiego ponieważ podział na norwegów,Szwedów Finów jest styczny jak na Holendrów i Flamandów Belgijskich np.) a potem majc wszystko przed oczami w tym pełną dokumentacje z rysunkami technicznymi i obliczeniami a niekiedy egzemplarze próbne maszyn, nie wystarczyło im 70 ponad lat na zbudowanie urządzenia mając 100% dokumentacji technicznej + ew, modele TEGO co Wielu Polaków przez raptem kilka lat od zainteresowania się problemem mając zupełnie niepokrewne wykształcenie buduja takie urządzenia w garażach sami lub z kolegą synem a bywa z dorastającą Córką

  Oni maja w sumie kilkanaście tysięcy naukowców miliardy $, uczonych z ponad 20 stu uczelni z czego 15/16 jest w pierwszej 30 tce we wszystkich światowym rankingach i po 70ciu latach nie ruszyli o mm.

  I kto tu jest Idiota Nieukiem Genetycznym i Walem My Polacy czy US meni z Kacapami którym jeszcze ponoć - Tym i Tym udzielają merytoryczno-profesjonalnych podpowiedzi wysoko rozwinięci OBCY ... ???? !!!

  No ale czego oczekiwać od genetycznych kilkusetletnich Złodziejach i Mordercach Dzieci i Kobiet !!! ....

  Intelektualne i Moralne; Nie Zera a NULE !!

  Odpowiedz
 • Antares (2017-12-17 9:23:42) #37825 | RAPORT
  Nie wiem czy Innuici piją herbatę z tłuszczem (myślę, że raczej nie), ale na pewno robi się to w Himalajach i Mongolii. Serwuje się tam herbatę z tłuszczem, solą i przyprawami, z tym że traktuje się ją tam jako rodzaj lekkiej zupy, toutes proportions gardees jak bulion w Europie.

  Po książkę pewnie sięgnę, aczkolwiek Bogiem a prawdą po audycji nie wydaje mi się aby było to dzieło wybitne.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (7)
 • SkrzydlatyŻmij (2017-12-20 23:07:35) #37847 | RAPORT
  Świetna audycja, super prowadzący, myślący, mądrzy ludzie. Choć po prawdzie, słychać, że nie przeczytali przed audycją tekstów źródłowych w Biblii na temat arki przymierza, poprawcie się, bo mnie cholera bierze, jak słyszę, że są różne wersje na temat tego co było w arce... Nie! W księgach Starego Testamentu jest wersja jedna, trzeba tylko przeczytać, to jest początek tej historii, jest tyle tłumaczeń Biblii na język polski, że można naprawdę nabyć jakiejś solidnej wiedzy na ten temat.
  Etiopki są piękne i to piękne fizycznie i psychicznie. Mam kolegę żonatego z Etiopką. Etiopki to świetny materiał na żonę, raz że piękna, dwa rodzą się piękne dzieci, trzy są to miłe, bardzo kobiece dziewczyny, próżno takich szukać w Europie. Feminizm (tfu!) i inne tego typu głupoty nie są znane w Afryce wcale. Domyślcie się o czym piszę... Jeśli ktoś się chce koniecznie ożenić, co jest poważną i nie koniecznie dobrą decyzją, to może dobrym wyborem jest Etiopka, może i biedna, ale prawdziwa kobieta i żona :) Są to chrześcijanki, więc kobiety bliskie nam kulturowo.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium