Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Hiperprzestrzeń
Odcinek: 25 luty 2017
Po audycji gościnnie nadana została "Wieczorowa Pora" (kliknij, aby pobrać mp3) (zapis WP jest niekompletny - ucięło końcówkę)
POBIERZ MP3 (110.00 MB) | Premiera: 2017-02-25 | Czas trwania: 02:01:05 | Odtworzone x 908 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 14, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • hutnik (2017-02-27 19:50:47) #35841   ❗❗❗
  W 72 minucie autor prosił aby sprawdzić kiedy odkryliśmy żelazo. Zapewniam, że nie jest to "poprzednie stulecie" jak baja autor. Wystarczy wizyta w dowolnym muzeum archeologicznym.

  Tafle szkła float o wymiarach 2,5 na 2,5 metra standardowo wytapia się i wykańcza w zakładach NSG/Pilkington w Sandomierzu - są to panoramiczne okna czołowe dla autokarów wycieczkowych. I nie zaprzęga się do tego technologii kosmicznych. Największe szyby jakie się tam jest się w stanie wykonać są mniej więcej dwukrotnie większe niż w rezydencji Goeringa w Carinhall (szyba panoramiczna 5,5 na 2 metry).

  Reszta audycji zawiera równie prawdziwe wiadomości, nie wiadomo skąd wytrzaśnięte.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (10)
 • szyderca (2017-03-03 10:53:52) #35870   ❗❗❗   📧
  Tomku jak zwykle miło mi się słucha twoich audycji ale 1godz 12 min zgadzam się z tym co mówisz tylko pomyliłeś pojęcia , bo miałeś na myśli odkryty bodajże w 1850 stop żelaza i węgla zwany stalą. Żelazo było znane od wieków choćby przy wytwarzaniu zbroi, mieczy itd., . Domieszka 2-3% węgla powoduje zwiększenie twardości i tu masz racje niby stal nie była znana przed wiekami ale znali ją ponoć w Damaszku, tzw. Damasceńska, czy w innych miejscach.Dlatego pozwalam sobie sprostować i zamiast żelazo wpisać stal i wówczas do twoich słów nie sposób się przyczepić. Co do Keshe mam inne zdanie ale może jestem takim lordem Kelvinem,który będąc prezesem Królewskiego Towarzystwa Naukowego powiedział w 1895 r "Maszyny latające cięższe od powietrza są niemożliwe" i może tak jak samoloty wzbijają się w niebo wbrew logice tak i w ten sposób działa ten generator, tego nie wiem bo tu moja wiedza się kończy czyli nie za bardzo wierzę ale nie mam podstaw by nie wierzyć. Natomiast mówiąc o transmutacji jako metodzie otrzymywania złota z rtęci oraz nie tylko jej, to podobno jest możliwa o czym mowa w tym linku rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin/!a-bioinformacja/bio-006.htm natomiast dla mnie jest to wiedza tajemna i moja wiedza jest tak malutka że nie ośmielę się w jakikolwiek sposób wypowiadać. Tomku bardzo czekam na zapowiadaną przez ciebie audycję o Starożytnym Egipcie , zresztą taki temat w Debacie Ufologicznej byłby dla mnie również bardzo ciekawy jak i przypuszczam dla wielu wielu słuchaczy,pozdrawiam

  Odpowiedz
 • SkrzydlatyŻmij (2017-03-06 12:49:58) #35890   ❗❗❗
  Zespół Arthura Dempstera w Argonne National Laboratory wytworzył złoto za pomocą reakcji jądrowych (poprzez bombardowanie w akceleratorze tarczy (ang. target) wykonanej z amalgamatu rtęci neutronami, deuterem lub protonami) w 1947 r.
  Więc oczywiście, że transmutacja jest nie tylko możliwa, ale była już dokonana dawno temu.

  pl.wikipedia.org/wiki/Transmutacja


  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium