wywóz gruzu warszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Zachęcamy do nadsyłania pytań
(dodano: 2014-09-06 02:26:18)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ustaliliśmy już termin nagrania wywiadu z astrologiem dr Piotrem Piotrowskim - nagranie odbędzie się 14 września. Zachęcamy do nadsyłania swoich pytań. Ponieważ astrologia do postawienia odpowiedzi na temat przyszłości wymaga przeprowadzenia pewnych analiz, pytania będziemy zbierać do 11 września, po czym prześlemy je panu Piotrowi by mógł przygotować odpowiedzi.

W ten weekend natomiast, prawdopodobnie w niedzielę, zarejestrujemy inny wywiad, tym razem z medium Marcinem Kapralem. Również zachęcamy do nadsyłania swoich pytań.

Kontakty, pod którymi czekamy na pytania, znajdziecie Państwo w prawym menu.

Zmyślone Riese i inne urojone tajemnice III Rzeszy - czyli dlaczego Dariusz Kwiecień już nigdy nie zagości na naszej antenie
(dodano: 2014-09-02 00:21:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Drodzy Słuchacze, w związku z małą aferą, jaka w ostatnim czasie wybuchła w Internecie, czujemy że musimy napisać kilka słów, tym bardziej, że człowiek będący „obiektem centralnym” tej afery swego czasu nadawał u nas swoją audycję. Co prawda od jego działalności już dawno oficjalnie się odcięliśmy, wciąż jednak obserwujemy, że owa persona mami kolejnych łatwowiernych odbiorców i w dalszym ciągu kreuje się na wielkiego znawcę historii, którego „wszyscy” próbują „zniszczyć”.

Czytaj więcej

Czy Nostradamus przepowiedział III wojnę światową?
(dodano: 2014-08-31 21:01:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Większość interpretatorów dzieł XVI-wiecznego fizyka, astronoma i proroka twierdzi, że przewidział on dokładnie dwie wojny światowe, narodziny dwóch antychrystów (Napoleona i Hitlera), czy nawet zabójstwo Johna F. Kennedy`ego.

Podczas gdy sceptycy szybko wskazują, że spisane przez Nostradamusa kwatrieny można interpretować na dowolną ilość sposobów, uczeni którzy drobiazgowo zbadali jego dzieło, doszli do wniosku, że Nostradamus był niesamowity jeśli idzie o przepowiednie dotyczące niektórych spośród najbardziej dramatycznych zdarzeń XX i wcześniejszych stuleci.

Ale co z XXI wiekiem? Co ma do powiedzenia Nostradamus na temat wydarzeń obecnego stulecia, nowego millennium? Wielu obawia się, że jego proroctwa sięgają III wojny światowej...

Czytaj więcej

Dwa wywiady na antenie Radia Paranormalium
(dodano: 2014-08-31 19:44:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym czasie na naszej antenie usłyszycie dwa interesujące wywiady z niezwykłymi ludźmi. Pierwszy wywiad przeprowadzimy ze znanym astrologiem Piotrem Piotrowskim. Jest to Astrolog przez duże A, o czym świadczyć może choćby fakt, że jego przewidywania dotyczące roku 2014 do chwili obecnej praktycznie w całości się sprawdziły.

W drugim wywiadzie naszym gościem będzie medium. Kto? Jeszcze nie zdradzimy...

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1149, obecna strona 190, ilość stron 288
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium