Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Hiperprzestrzeń
Odcinek: 21 maja 2016
POBIERZ MP3 (97.00 MB) | Premiera: 2016-05-21 | Czas trwania: 01:45:57 | Odtworzone x 1376 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 2, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2019-08-25 0:52:27) #39799 | PW | RAPORT
  To Nie CO TAM. Polacy zawsze byli od minimum 500 /600 lat po niewłaściwej stron w Europie a Vaticanum Ltd wykorzystywało naszych władców oraz nasze zasoby do Imentu.

  I z Czechami mogliśmy robić super Deale i z Rosjanami tzn Z Rusią Czerwoną / Kijowską oraz z Księstwem a wł Królestwem Litewskim które należny skorygować w nazewnictwie i zwać je Królestwem Białoruskim.

  Juz drugi raz piszę, że Rosjanie się tym mega interesują ponieważ dużo sobie zawłaszczyli podczas rabunku Biblioteki Aleksandryjskiej

  Polski Król mógł przecież zostać Carem Wszechrusi, ale omamiony przez Watykan nie przyjął carskiej Korony a ceną miała być konwersja na Prawosławie ale tylko na terytorium granicami Pierwszej Rzeczypospolitej wraz z Rusią Czerwoną. Wówczas mielibyśmy rzeczpospolitą Trojga Narodów...

  Wyobraźmy sobie Czechów a jeszcze bardziej Anglików rezygnujących z Korony, Tytułu i WŁADZY Cara WSZECH RUSI. - aż Śmieszne -:)))

  Rok w rok by przyjmowali nowe chrzty !!

  Nawet Kardynałowie KRK Chętnie wręcz łapczywie konwertowali by się na Prawosławie porzucając KRK i Watykan za Koronę Cara Rusi.

  Tylko Polacy dali się wywieźć w pole. Tak jak w 1919 roku w 1939 roku tu Anglia oraz w 1944/47 roku ... i na koniec w 1991 1999 i 2004 roku.

  No to teraz za gapowe połowy milenium (500 lat) zapłacimy 500 miliardów $ braciom "Młodszym" ... - Mł. - ponieważ obecny Judaizm Talmudyczny powstał w 7/8 wieku Naszej ery niemal min. 700 lat po Chrystusie i zaraz za Judaizmem Talmudycznym pojawił się Islam, będący dziełem tegoż pierwszego ....

  Odpowiedz
 • marq (2019-08-25 1:13:50) #39800 | PW | RAPORT
  I te Hieroglify staroegipsko-aborygeńskie znajdujemy na statkach kosmicznych - Ich burtach. I tylko te statki galaktyczne z Ich Załogantami są Prawdziwymi Obcymi Inteligentnymi z innych części Kosmosu.

  Reszta Ufo pochodzi w wielowymiarow, innych wymiarów, stref równoległych, a tego ta wąska grupka Iluminatów i NWO tej wiedzy nie Posiada !!!!

  Nie posiada bo ta wiedza jak mówisz Kapitanie jest arcy, Arcy prosta i banalna wiec gdyby ją znali już dawno mielibyśmy Mega NWO w Praktyce !!!!

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 2, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium