Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 22 stycznia 2016
Wyjść z systemu i co dalej?
POBIERZ MP3 (221.00 MB) | Premiera: 2016-01-23 | Czas trwania: 04:02:20 | Odtworzone x 2216 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 9, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • gogo (2016-01-24 13:01:26) #13897   ❗❗❗
  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... Audycje są coraz gorsze. Tzn. zawsze miały wady, ale było śmiesznie. Teraz jest smutno.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • d.r. (2016-01-24 15:38:16) #13899   ❗❗❗
  Postawa Clauda jako rebelianta jest naturalna i godna podziwu. Taka T.Ch. jest okay.
  Zgodzę się że większość blokowiska, przypomina królikarnię i miejsce traumy. Architekci którzy to projektowali, byli bardzo słabi lub bez wyobraźni, nie wzięli pod uwagę tego, że będą tam mieszkać ludzie.

  Odpowiedz
 • Leśny Pukacz (2016-01-27 11:21:28) #13960   ❗❗❗
  Minusem tej audycji od kilku ładnych miesięcy jest kompletny brak przygotowania Michała i telefony bananowego towarzystwa...Telefony od SS o free energy i mówienie o tym przez godzine to już naprawdę męczarnia. Przecież są audycje od tego (np. Synteza w RNF). Chociaż to i tak nic przy telefonach np. od Krawca, jego juz nie trawie kompletnie...w poniedziałek mają swoje 3h na napierdzielanie religijne, to chyba takie zboczenie niektórych ateistów (sam również jestem ateistą żeby nie było) czyli że ''jestem taki mądry, taki areligijny ale muszę o religii gadać 24/7! Szczególnie o chrześcijaństwie jakie to głupie!!11!1!! ...bo np. o Islamie to już trochę niebezpieczniej, więc pomilczę.'' ;) Mam nadzieję że Michał trochę weźmie się za tą audycję i wróci do tego co było 2-3 lata temu, bo teraz większość słucha juz tylko z przyzwyczajenia...Pozdrawiam ;)

  Odpowiedz
 • speedwayer (2016-01-27 13:48:02) #13962   ❗❗❗   📧
  Drodzy słuchacze, od dłuższego czasu wiadomo, że tematy bardzo luźne (jak ten) są słabe i niezorganizowane. Claude powinien robić konkretne tematy (jak najlepszy ostatnio o Free Energy w 2015r.) i to właśnie te trzymają poziom! i tak jak napisał Ivellios, nie odbierać telefonów przez pierwsze 2h audycji, a zostawić je na koniec! niehc ludzie się wypowiedzą o tym, o czym będziesz mówić, o czym jest aktualny temat! a nie gadka na inne tematy i zero podsumowania Twojej rozmowy, no bo kto o 3 w nocy będzie dzwonil i podsumowywał Claude wywody... Takze najpierw Claude opowiadaj o swoich przemysleniach na temat audcji, a na koniec odbieraj sluchaczy!


  Odpowiedz
 • SkrzydlataŻmija (2016-01-29 23:39:12) #13980   ❗❗❗
  Claude, jeśli jesteś w stanie, pociągnij sprawę telefonów automatycznych od służb, które namierzają, gdzie znajduje się telefon (osoba go posiadająca). Numer zastrzeżony, nikt się nie zgłasza - wiadomo automat. Połączenia tego typu często. Sprawdzają gdzie jesteś, po co? Chcą sprawdzić z kim się kontaktujesz. Jeśli wiesz więcej na ten temat, porusz sprawę. Ch. w dup. esbecji!

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium