domofon z kamerąNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: XIII Debata Ufologiczna Online: UFO i tajemnicze zniknięcia ludzi
Jednym z tematów tabu w ufologii są bliskie spotkania, których konsekwencją była śmierć lub zniknięcie świadków. Czy możliwe jest, by obcy dokonywali trwałych (w cudzysłowie) porwań ludzi? Czy w ufologii znane są takie przypadki, kiedy ktoś zniknął na zawsze podczas spotkania z UFO? Na świecie jest wiele miejsc, tzn. stref anomalnych, gdzie dochodzi do tajemniczych zaginięć. Zgodnie z teorią ni... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (205.00 MB) | Premiera: 2015-02-01 | Czas trwania: 03:44:29 | Odtworzone x 4405 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 9, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Sebastian z Poznania (2015-02-02 8:55:02) #11388   ❗❗❗
  Super odcinek, chyba najlepszy dotychczasowych. No cóż - 13. Mam nadzieje że wszyscy dobrze spali po wysłuchaniu debaty ufologicznej, bo ja nie za bardzo. Najlepszy był Amerykanin Chris Miekina, opowieści jego jak u starego doświadczonego marynarza. Pozdrawiam ;)

  Odpowiedz
 • ufostars (2015-02-02 18:33:06) #11395   ❗❗❗
  mam cos na wieczor dzienki chlopaki !!!

  Odpowiedz
 • flock (2015-02-02 20:53:19) #11399   ❗❗❗
  Chris fajnie, ale za bardzo puszcza wodze fantazji czasami :)

  Odpowiedz
 • Ivellios (2015-02-03 1:07:35) #11404   PW   ❗❗❗   📧
  To była trzynasta już Debata Ufologiczna Online. Przedwczoraj padł rekord słuchalności Radia Paranormalium, w szczytowym momencie debaty na żywo słuchały 174 osoby. Była ona wcześniej bardzo aktywnie promowana za pośrednictwem Facebooka, gdzie spotkała się z dużym odzewem ze strony użytkowników, szczególnie młodych. Mamy też duże grono wiernych słuchaczy, którzy spędzają z nami każdą niedzielę, a jeśli nie mogą - bacznie obserwują archiwum, aby już w ciągu minuty od udostępnienia zapisu każdej z debat pobrać je i z wielkim zacięciem chłonąć przekazywaną w nich wiedzę.

  Niektórzy w swoich komentarzach piszą nam, że debaty stały się dla nich pozycją obowiązkową i że wchodzą już do kanonu polskiej ufologii.

  Chciałbym z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować uczestnikom tej debaty oraz wszystkich pozostałych debat za to, że przyjęli zaproszenie do radia i że poprzez udział w naszych audycjach przyczyniają się do zwiększenia świadomości polskiego społeczeństwa na temat niezidentyfikowanych obiektów latających. Nasze spotkania na antenie otwarły bardzo wielu ludziom oczy na to, z czego istnienia i wagi do tej pory nie zdawali sobie sprawy.

  Duża liczba słuchających live oraz pobierających zapisy debat z naszego archiwum świadczy o tym, jak bardzo popularny jest temat UFO i jak wielki głód wiedzy wykazują osoby interesujące się tą tematyką, oraz jak bardzo potrzebne są takie audycje jak ta. Mam nadzieję, że przynajmniej częściowo udaje nam się ten głód zaspokoić. Choć jak zwykle, również i dziś słyszymy głosy że debata - nawet trwająca bite cztery godziny - i tak była za krótka i powinniśmy debatować do białego rana... :)

  Do usłyszenia na kolejnej debacie! Słyszymy się już 8 lutego, jak zawsze, o godzinie 19:00.

  Odpowiedz
 • Sebastian (2015-02-03 7:43:23) #11405   ❗❗❗
  Do Ivellios "W szczytowym momencie debaty na żywo słuchały 174 osoby" Z mojego komputera IP. oprócz mnie, słuchało jeszcze dwie osoby. Ta liczba podana nie jest proporcjonalna do rzeczywistości słuchających debaty. Należy pomnożyć 174 przez dwa. Pozdro ;)

  Odpowiedz
 • Ivellios (2015-02-03 18:04:40) #11409   PW   ❗❗❗   📧
  No tak, ta liczba na pasku jest bardzo orientacyjna, zważywszy że niektórzy słuchają tych audycji razem z rodzinami. Ostatnio ktoś, nie pamiętam czy na czacie czy w komentarzu, pisał że razem z nim debaty słuchała jego babcia, która na koniec stwierdziła, że to bardzo mądra audycja :)

  Odpowiedz
 • kicor (2015-02-04 21:39:14) #11420   ❗❗❗   📧
  Witam serdecznie, nawiązując do fragmentu debaty na temat Big Foota i parków narodowych, znalazłem dziś coś ciekawego. Do przemyślenia...

  ufothetruthisoutthere.blogspot.pt/2015/02/family-of-bigfoots-in-yellowstone.html

  Odpowiedz
 • Artur (2015-02-06 4:59:48) #11427   ❗❗❗
  Super, że jest archiwum. Można sobie przegapione audycje posłuchać.
  O ile pierwsza debata była słaba i najnormalniej w świecie mi się nie podobała, to aktualnie jest świetnie. Audycja bardzo ciekawa, chociaż nie w moich klimatach, to i tak słucham.
  I w ogóle najlepsze radio moim zdaniem. Innego nie słucham.

  Odpowiedz
 • ClearSKy (2015-07-17 13:59:50) #12439   PW   ❗❗❗   📧
  W materiale o grupie Diatlowa pominięto chyba jedną kwestię związaną z obrażeniami ofiar.Jedna z dziewczyn miała wydłubane oczy i wyrwany język - czy uczestnicy dyskusji wspominali o tym ?To chyba bardziej pasuje do potencjalnego ataku Bigfoota, niż do ataku "latających kul" wyrywających języki, lub wojskowych eksperymentów ?

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 9, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium