Piętno

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
sunwheel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-30, 09:50

Re: Piętno

Post autor: sunwheel »

@Voozie - Po co diabeł miałby pierdzieć jeżeli traci tyle energii, więc gdzie tu logika melepeto
- moje usługi miałby po to żeby nie tracić samemu energii
- skąd możesz wiedzieć że łatwiej o kontakt z diabłem po śmierci, jeżeli ty wciąż żyjesz, zmartwychwstałeś? czy przeczytałeś w bravo girl lub zobaczyłeś na cartoon network tak jak sam napisałeś wcześniej a teraz skasowałeś swojego poprzedniego posta ( i kto tu jest infantylny napewno nie ja, albo wstydzisz się tego co napisałeś)
- napisałeś wcześniej że intersujesz się ezoteryką i okultyzmem więc co ci szkodzi rzucić klątwę na mnie choćby po to żebym się wyhuśtał
- to co piszesz nie ma sensu
@Sabaeth Moja filozofia opiera się na nihiliźmie. Nie robię tu bałaganu tylko użytkownik voozie, ponieważ sam prowokuje a nic wnosi do dyskusji.
@Spock - gdzie jest mój wielki diabeł, no a gdzie miałby być, chyba dobrze wiemy. Dziekuję za troskę ale jest ona nie potrzebna.
sunwheel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-30, 09:50

Re: Piętno

Post autor: sunwheel »

A ty po co pierdzisz, skoro wykorzystujesz przy tym takie gigantyczne (dla mrówki np.) ilości energii?
Ja pierdzę dlatego że taka jest fizjologia człowieka, a wątpię żeby diabeł był tak głupi i robił takie rzeczy
Twoja energia nie jest potrzebna żadnemu Demonowi, nie rozumiesz? My, ludzie jesteśmy zbyt słabi by zwrócić na siebie ich oczy. Nie mają czasu ani ochoty nas wykorzystywać, skoro, jak sam powiedziałeś, są potężniejsi od instytucji.
Jeżeli człowiek jest zbyt słaby by zwrócić uwagę demona to po co zabawa czary mary, wynika z tego że nie jesteśmy w stanie nic od nich uzyskać. Nie mają ochoty nas wykorzystywać to skąd opętania i kuszenie człowieka skoro nie mają ochoty się bawić.
Chcesz się skontaktować z Demonem, a nie rozumiesz podstawowych praw inkarnacyjnych oraz dostrojenia? Po co ja z tobą rozmawiam? x/
Nie znam podstawowych praw inkarnacyjnych, widzisz mogłeś od tego zacząć dyskusję a nie wypisywać farmazony wcześniej. Trzeba było mi wskazać jakieś źródło na ten temat.
Nie musisz ze mną rozmawiać.

A jak demony nie mogą mieć czasu jak mają całą wieczność do dyspozycji, czego jak czego ale czasu to oni mają od cholery.
Tak jak Demon ma Cię i twoje ambicje bycia zombie głęboko gdzieś, tak i ja myślę podobnie. Zbyt malutki jesteś by móc cokolwiek znaczyć.
Jeżeli mnie ma gdzieś to znaczy i ciebie oraz twoje inwokacje.
Skąd wiesz ile mogę znaczyć, jeżeli nawet nie wiesz kim jestem w "realu".

WTF?! Jak nie rozumiesz nawet tego co napisał Spock, to ja już nie mam do Ciebie sił. xD
Ja rozumiem co napisał, ale niech sam sobie odpowie na takie proste pytanie
sosnowiczanin

Re: Piętno

Post autor: sosnowiczanin »

skończcie jojczyć. komuś zależy na bezsensownych kłótniach ?
tak polityka forum hmmm ?
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Piętno

Post autor: |-_-| »

Sunwheel, nie myślałeś by zajrzeć do Biblii Szatana? Wiem, że może wtrącam inny wątek (religijny), ale są tam klucze henochiańskie, opis rytuałów... może to by pomogło?
Choć nie wiem co by wyszło z tych rytuałów w Twoim wykonaniu :)

Sosnowiczanin- tak to jest jak do dyskusji wtrącą się zbyt kłótliwe osoby. (Voooozie:P)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Piętno

Post autor: cleric »

podajcie mu jakies ksiazki czy co tam, jest pelnoletni, uparty, niech se poczyta, powzywa demony, jego sprawa co się z nim stanie
Sabaeth
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2009-07-02, 18:59

Re: Piętno

Post autor: Sabaeth »

Sunwheel: czego już próbowałeś? Na jakich źródłach się opierasz?
Jak wogóle postrzegasz Szatana i jego pobratymców?

P.s. Robi się tu duży offtopic. Prosiłabym o utworzenie stosownego tematu i przeniesienie postów.
sunwheel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-30, 09:50

Re: Piętno

Post autor: sunwheel »

@|-_-| - dobrze że podsunołeś tą biblia szatana (zapomniałem o niej, kiedyś słyszałem), właśnie ją ściągnąłem i zabieram się do czytania, o to mi chodziło
@Sabaeth - na razie ci nie powiem bo będę czytał biblię szatana który może mi dostarczyć nowych informacji. Do tej pory postrzegałem szatana klasycznie przez pryzmat chrześcijaństwa.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Piętno

Post autor: |-_-| »

Oprócz niej, możesz poszukać jeszcze więcej książek o tematyce Szatana bądź innych demonów. Wydaje mi się, że będzie tego dużo.
Powodzenia.

(Tak dla jasności, jestem kobietą :) )
Sabaeth
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2009-07-02, 18:59

Re: Piętno

Post autor: Sabaeth »

sunwheel pisze: @Sabaeth - na razie ci nie powiem bo będę czytał biblię szatana który może mi dostarczyć nowych informacji.

Co znaczy mi nie powiesz? Chcesz to zachować w tajemnicy?
sunwheel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-30, 09:50

Re: Piętno

Post autor: sunwheel »

@Sabaeth - a ty umiesz czytać , widze że nie ,więc zacytuje sam siebie
sunwheel pisze: @Sabaeth - na razie ci nie powiem bo będę czytał biblię szatana który może mi dostarczyć nowych informacji. Do tej pory postrzegałem szatana klasycznie przez pryzmat chrześcijaństwa.
Kilkanście stron już przeczytałem i obraz w szatana Biblii szatana jest bardzo inny niż w KK , ale o tym pewnie wiecie.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Piętno

Post autor: |-_-| »

Ech. Swoim postem pokazałeś, że jedynym "dzieckiem" jesteś tutaj Ty. Jeśli nie masz nic inteligentnego do powiedzenia... to nie mów nic.

Masz coś na poparcie tego, że Biblia Szatana jest fikcją literacką? Czy to tylko Twoje zdanie?
sunwheel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-30, 09:50

Re: Piętno

Post autor: sunwheel »

Voozie okultysto - poważna literatura to jaka wg ciebie jest skoro "biblia szatana" to brednie?
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Piętno

Post autor: |-_-| »

Osobiście, to co Sunwheel pisał...:
Chcę służyć ponieważ mam zamiar pozbawić się wolnej woli a szatan uczyni ze mnie swojego niewolnika albo coś w rodzaju zombie.
Moje służba polegała by na tym , czego żądał by diabeł ja bym to wykonywał ale nie wiem co to byłyby za zadania. Nie zbadane są ścieżki nie świętego pana.
Skoro zajmujesz się ezoteryką i okultyzmem to naślij na mnie jakiegoś diabła, rzuć urok, proszę.
...traktuję wciąż jak jeden wielki żart, ale jeśli go to interesuje nie zaszkodziło podać choć jednego tytułu, w którym być może znajdzie wszystko czego szukał.
Od tego tu jesteśmy- by pomagać(nawet w takich sprawach...) i pytać.
A masz coś na poparcie tego, że Biblia Szatana NIE jest fikcją literacką? Czy to tylko Twoje zdanie?
Nie, nie mam. Tak samo jak nie mam zdania na temat samej Biblii Szatana. Dla wyznawców Kościoła Szatana ta księga, jest niczym innym niż dla Chrześcijan Stary i Nowy Testament. Nie zamierzam sprawdzać autentyczności tej Biblii, bo zwyczajnie mnie to nie interesuje. Może Sunwheel skorzysta i podzieli się "wrażeniami" :P
Sabaeth
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2009-07-02, 18:59

Re: Piętno

Post autor: Sabaeth »

sunwheel pisze:@Sabaeth - a ty umiesz czytać , widze że nie ,więc zacytuje sam siebie
sunwheel pisze: @Sabaeth - na razie ci nie powiem bo będę czytał biblię szatana który może mi dostarczyć nowych informacji. Do tej pory postrzegałem szatana klasycznie przez pryzmat chrześcijaństwa.
Wiesz co jak masz zamiar w taki sposób się wypowiadać ("a ty umiesz czytać , widze że nie ...) to ja nie mam zamiaru z Tobą rozmawiać. Czytać umiem - zaskoczony? Chyba nie sądzisz, że pytałam o BS?
Naprawdę nie zrozumiałeś tych 2 prostych zdań.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Piętno

Post autor: Darnok »

Trudno mieć jakieś doświadczenia z fikcyjnymi postaciami. Tak więc przykro mi sunwheel- jeżeli poczujesz, że jesteś pod wpływem diabła, to udaj się do lekarza, zanim przyjdzie ci do głowy (a raczej zanim szatan ci wyda rozkaz) zrobić coś głupiego. Serio nie opłaca się niszczyć sobie (lub komuś) życia z powodu jakiś głupot.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Piętno

Post autor: Arek »

Przeczytałem całe 3 strony i nie chce mi się tego komentować.
Temat założyła Sabaeth i to właśnie ją chciałem zapytać dlaczego wybrała "powołanie szatana" i dlaczego jest jej dobrze w tym wybranym środowisku?
Powiem tak:
Dla mnie takie zakątki zawsze są związane z negatywną energią, negatywnych rzeczy nie cierpię, więc zapytam, czy tylko dla nie wtajemniczonych jest to negatywna energia?, jeżeli jest to dla Was energia pozytywna "daje" to coś?.
Albo to ta sama energia powiedzmy uniwersalna a dla każdej grupy co ma swoje wyznania, jest czymś OHHHH boskim?, chyba tak, ale poczekam na posty tych wierzących w szatana
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”