Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

Ard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2010-10-08, 19:39

Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

Post autor: Ard »

Witam od razu zaznaczam że jestem nowy w tych klockach i wiem tylko tyle co pewnie każdy który się tym nawet nie interesuje. Moje pytanie: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

Post autor: NightRaven »

Według mnie to nie jest tak, że każdy człowiek ma "swój" żywioł. Niektórzy juldzie mogą być jakoś związani z którymś żywiołem, jedni mniej, inni bardziej. Może też być związanym z dwoma, trzema, czterema, ze wszystkimi pięcioma, a nawet jakimiś z poza tej piątki podstawowych. Można też nie być z żadnym.

A jak się o tym dowiedzieć? O tym się nie dowiaduje, to się czuje. Ale możesz spróbować temu dopomóc. Spróbuj ogrzać ręce przy ognisku/stnać na wietrze/wskoczyć do wody/położyć się na trawie, a potem zamknij oczy i wycisz umysł. Nie myśl. To musi wypływać z duszy. Jeśli jesteś związany z jakimś żywiołem, będziesz wiedział.
Ard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2010-10-08, 19:39

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

Post autor: Ard »

Dzięki no to chyba już wiem jaki :) to chyba ogień. jakoś lepiej się czuje przy świecy. Jakbym odzyskał wszystkie siły
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

Post autor: NightRaven »

Hm, jeśli chodzi o ognień to muszę Cię ostrzec - bardzo wielu osobom na początku wydaje się że ich żywiołem jest ogień. Ogień jest fajny, jest potężny, jego niezwykłość zobaczyć łatwiej niż innych żywiołów, tak samo jak jego piękno i moc. To jest taki WIDOCZNY żywioł. Nie daj się złapać - zastanów się dobrze, przyjrzyj się innym żywiołom, wyłącz umysł. Może to żeczywiście ogień, to całkiem możliwe, ale warto mieć pewność bo wielu się na ten ogień nadziewa - mówię z doświadczenia :)
Ard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2010-10-08, 19:39

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

Post autor: Ard »

Wiesz na początku ogień aż tak mnie nie kręcił ale to zdarzenie z palnikiem na kuchni mnie przekonało że może to jest to. A tak w nawiasie to zawsze lubiłem ziemie i powietrze

-- 2010-10-09, 16:01 --

chyba jednak to nie ogień. Stawiam na powietrze. Prosiłbym o ćwiczenia na kontrole żywiołu powietrza
Ostatnio zmieniony 2010-10-08, 22:05 przez Ard, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia naturalna”