[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Mieszkania na sprzedaż Gdynia


Serwer radiowy zapewnia






Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!



Możesz też kupić u nas reklamę!





Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Wspólne ćwiczenia telekinezy napisany 02.16.17 20:11:08
  Re: Proroczy sen... napisany 02.06.17 12:41:00
  Re: Ufo na marsie napisany 02.04.17 19:27:00
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Podsumowanie zmian na stronie Radia Paranormalium
(dodano: 2016-10-09 14:30:30)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niniejszym newsie podsumujemy zmiany, które w ostatnim czasie zaszły na łamach naszego serwisu. Zmiany obejmują przede wszystkim archiwum, system komentarzy, oraz odtwarzacz strumieni. Z jednej ze zmian ucieszą się szczególnie słuchacze ceniący sobie najwyższą jakość dźwięku.

Czytaj więcej

Informacja dot. zapisu "Teorii Chaosu" z 8 października
(dodano: 2016-10-08 20:51:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Drodzy Słuchacze, jako że w trakcie dzisiejszej "Teorii Chaosu" Michał miał chwilowe problemy z połączeniem z serwerem, posiadany przez nas zapis audycji jest niekompletny, nie możemy więc dodać go do archiwum. Obecnie czekamy aż Michał udostępni swoje mp3 z kompletnym zapisem. Przepraszamy!

UFO na ścianach rumuńskich świątyni?
(dodano: 2016-10-08 19:22:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W wiekach przeszłych, gdy wśród rumuńskiego społeczeństwa dominował analfabetyzm, nauczanie religijne było upowszechniane i wzmacniane z wykorzystaniem fresków ukazujących sceny z Biblii, które pokrywały ściany cerkwi zarówno wewnątrz, jak i często na zewnątrz. Nawet mimo iż sceny te przywoływały wydarzenia ze starożytności i odległe krainy, malarze przedstawiali ludzi i budynki takimi jakimi znali je z otoczenia, w jakim żyli. W podobny sposób możemy przyjąć, że niekiedy takie święte postaci w niebiańskich pojazdach przedstawiali w taki sposób, aby przypominały pewne ciała niebieskie, które sami widzieli przelatujące po niebie (komety, meteory, itd.), lub które były opisywane przez świadków dziwnych widziadeł na nieboskłonie. Na obszarach zdominowanych przez religię ortodoksyjną w różnych cerkwiach znajdujemy wiele takich reprezentacji.

Czytaj więcej

Wskrzeszacz psów. Zapomniane eksperymenty doktora Cornisha
(dodano: 2016-10-07 02:35:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy niektóre historie lepiej pozostawić w grobie zapomnienia? Dr Robert Cornish (1903-1963), badacz (i wskrzeszacz), jest jednym z tych, o których nigdy nie przeczytasz w naukowej książce. Jego historia poniekąd zakończonych sukcesem reanimacji zaczyna się w latach trzydziestych XX wieku od serii psów jak jeden pies nazwanych Lazarus, kończy zaś - w kalifornijskim więzieniu...

Czytaj więcej

52. Debata Ufologiczna Online i rozpiska tematów na kilka kolejnych audycji
(dodano: 2016-10-03 02:35:56)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Po kolejnej rekordowej pod względem frekwencji debacie nie spoczywamy na laurach i zabieramy się za organizację kolejnej. Już w najbliższa niedzielę 9 października o 19:00 będziemy kontynuować wątek SETI, tym razem jednak skupimy się na najnowszych odkryciach poczynionych w ramach tego projektu. Już teraz zachęcamy do nadsyłania pytań do audycji!

Czytaj więcej

Za granicą śmierci: Co mówi nauka o życiu po życiu
(dodano: 2016-09-28 22:30:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy to, że widziałeś niebo, oznacza, że ono istnieje? Ta kwestia stanowi coś więcej, niż tylko zagadkę. Od tysięcy lat niektórzy ludzie twierdzili, że naprawdę odwiedzili miejsce, które - jak głosił Święty Paweł - "nie widziało ludzkie oko ani nie pojął ludzki umysł", zaś ich historie bardzo często zawierają ten sam tok narracyjny.

Tego typu opowieści budzą dreszcz po części dlatego, że opowiadający je wykazują namiętne przekonanie właściwe dla religijnych konwertytów: widziałem to, więc musi to być prawda. Jest to niemalże odwrotność starej filozoficznej zagadki: Jeśli pośrodku lasu upadnie drzewo i nie ma nikogo, kto by je usłyszał, czy wówczas wydało ono dźwięk? Jeśli jesteś pewien, że coś widziałeś (bądź czułeś lub słyszałeś), czy oznacza to, że jego istnienie jest udowodnione empirycznie?

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 727, obecna strona 8, ilość stron 122
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"