[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Mieszkania na sprzedaż Gdynia


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
WYSZUKIWARKA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!

  Niepokojący sen napisany 01.13.17 15:19:10
  Poszukuje ludzi napisany 01.11.17 1:30:00
  Re: Trzeba jakiś skandal nakręcić. napisany 01.09.17 20:08:14
  Re: Trzeba jakiś skandal nakręcić. napisany 01.09.17 15:22:29
  Re: Nie byłem duszą napisany 01.09.17 15:17:50
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jedna dusza, wiele ciał
  Dodano: 2014-10-23 18:47:35

  Co się z nami dzieje, gdy umieramy? Jest to pytanie, które w końcu zadaje sobie każdy z nas w pewnym punkcie naszego życia. Wykracza ono poza granice rasowe, społeczne, polityczne, ekonomiczne i płciowe, co powoduje, że jest ono powszechne dla wszystkich istot ludzkich, obojętnie czy nam się to podoba, czy nie.

  CZYTAJ WIĘCEJ
Panel Ufologiczny w Podzamczu
(dodano: 2016-09-02 15:49:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przypominamy, że już jutro 3 września o 12:00 w ramach Astro-Pikniku w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu koło Chęcin odbędzie się Panel Ufologiczny, w którym wezmą udział między innymi badacze i publicyści znani Wam z naszych Debat Ufologicznych Online. Panel odbędzie się w auli Centrum Naukowego. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w ogłoszeniu na naszej stronie.

Organizatorzy proszą, aby osoby chcące wziąć udział w panelu w miarę możliwości zapisali się do wydarzenia na Facebooku - ułatwi to techniczne rozplanowanie wydarzenia.

Dla tych, którzy nie będą mogli przyjechać osobiście, mamy dobrą wiadomość - przebieg wydarzenia będzie transmitowany na naszej antenie. Transmisję uruchomimy krótko przed 12:00.

Nalegamy jednak, jeśli ktoś może - niech śmiało przyjeżdża, miejsca na auli wystarczy dla wszystkich :)

Debata (nie)kontrolowana 28 sierpnia
(dodano: 2016-08-26 22:26:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej" spróbujemy odnaleźć odpowiedzi na pytania, które z różnych przyczyn nie doczekały się odpowiedzi w poprzednich audycjach. Będzie to więc jeden z odcinków z cyklu "Pytania niezadane". Słyszymy się, jak zawsze, o 19:00. Naturalnie, czekamy również na kolejne pytania od Was!

Czytaj więcej

Zapis "Teorii Chaosu" z 20 sierpnia
(dodano: 2016-08-21 02:41:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, że z uwagi na problemy techniczne występujące podczas emisji na żywo, sobotni odcinek "Teorii Chaosu" ukaże się w archiwum audycji z parudniowym opóźnieniem. Prosimy o nie dopytywanie nas o termin wgrania pliku mp3, zamiast tego sugerujemy zasubskrybowanie kanału RSS naszego archiwum.

"Lektury Paranormalium" z konkursem oraz informacja dotycząca ramówki na 21 sierpnia
(dodano: 2016-08-19 00:32:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 21 sierpnia o godzinie 19:00 zapraszamy na specjalne wydanie audycji "Lektury Paranormalium", które połączone będzie z konkursem. Będzie to wielka gratka dla fascynatów tematyki życia po śmierci, reinkarnacji, OOBE, LD, podróży niefizycznych i innych zjawisk parapsychicznych - bowiem do wygrania będzie książka Rafała Nieradzika "Poza ciałem fizycznym: Przebudzenie", która właśnie ukazała się na polskim rynku wydawniczym. Tradycyjnie, zaprezentujemy również wybrany fragment tejże książki.

Przy okazji informujemy, iż w tę niedzielę "Debata (nie)kontrolowana" nie odbędzie się, z uwagi na nieobecność kluczowych gości. Najbliższa "Debata (nie)kontrolowana" odbędzie się 28 sierpnia, aktualnie ustalamy jej temat.

Zapraszamy na Panel Ufologiczny!
(dodano: 2016-08-12 20:19:30)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Mamy wielką przyjemność zaprosić wszystkich naszych Słuchaczy i Czytelników do wzięcia udziału w Panelu Ufologicznym, który odbędzie się w dniu 3 września 2016 r. o godz. 12:00 w centrum kongresowym w miejscowości Podzamcze koło Chęcin. W spotkaniu wezmą udział między innymi uczestnicy organizowanych na naszej antenie Debat Ufologicznych Online. Patronat medialny nad spotkaniem objęły Radio Paranormalium oraz czasopismo Nieznany Świat.

Czytaj więcej

Debata (nie)kontrolowana 14 sierpnia
(dodano: 2016-08-12 02:16:37)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższa "Debata (nie)kontrolowana", którą nadamy już w tę niedzielę 14 sierpnia, z pewnością ucieszy fascynatów zagadek historii - tym razem bowiem tematem przewodnim audycji będzie "Biblia kontra zakazana historia". Już teraz gorąco zachęcamy do nadsyłania pytań do audycji. Start, jak zawsze, o 19:00!

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 716, obecna strona 8, ilość stron 120
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WSPOMÓŻ NAS
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"